Acer Aspire 5520 Nedir bu sorunlar ??

Konu, 'Acer Notebook' kısmında VviperV tarafından paylaşıldı.

1. VviperV

VviperV Yeni Üye

Acer Aspire 5520 marka laptop um var yaklasık 1 sene olucak nerdeyse bundan oncekide aspire nin bi oncekiydi servis sorununu yapamadıgı için iade cekiyle bunu aldım fakat keske acer almasaydım guc seceneklerinde guc tasarrufundan baska birini seçtigimde max 5dk sonra sanki guc kablosunu cıkarmıs gibi kapatıyor ve en az 10dk acılmıyor soguyana kadar guc tasarrufundada nasıl kapatmıyo ekran parlaklıgını nerdeyse minimuma indirddim o yuzden cogu zaman oyun vs nette gezinirken fandan ses gelmekte ve bilgisayar asırı derecede kastırmakta fanı bosa aldıkdan 20dk sonra falan bi 10dk lıgına duzeliyo fakat sonra yine aynı sorun xp kuramıyorum formatta kapatıyor vistadada bilgisayarı elimde tutarak kurabiliyorum vericem garantiye bi dahada acer uzak oLsun benden fakat merak ettim varmıdır bi çözümü ?? aynı sorunu yasayan baska arkadaslarımız da olabilir bi çözümü varsa soylermisiniz ??

2. VviperV

VviperV Yeni Üye

yokmu yorum yazabilcek veya aynı sorunu yasayan arkadas? En azından tavsiye veriyim yeni bi laptop alıcaksanız Acer dan uzak durun ..

Sayfayı Paylaş