Acer Aspire 5100 Güvenli Mod Hk.

Konu, 'Acer Notebook' kısmında nvm_sh tarafından paylaşıldı.

1. nvm_sh

nvm_sh Yeni Üye

NoteBook'umda vista yüklüydü, donmalar başladı ve kısa süre sonra da bir anda XP olarak açıldı, fakat XP'nin açılış safhasında dolan ekranda donup kalıyor... Güvenli modda başlatamadım bir türlü, bütün "F" tuşlarını, ENTER'i, TAB'ı, ALT+F10'u denedim ama bi faydası olmadı... F12 ile cd'den başlat yaptım, ki ROM'da XP kurulum cd'si vardı. Fakat bu seferde, "yükleme için bir tuşa basın" ekranından sonra bir kaç dakika yükleme yapıyor ve siyah ekran geliyor ve imleç yanıp sönüyor... Öylece kalıyor... Hard Disk'im "c" ve "d" olarak ayrılmış durumda ve "d" deki bilgiler benim için çok önemli, eğer format gerekliyse illa "d"yi silmeden ne yapılabilir?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

diski çıkarıp harici disk kutusuna takarak içindeki bilgileri alabilirsiniz.

3. nvm_sh

nvm_sh Yeni Üye

Harici disk kutusu nedir? Notebook'un Harddisk'ini başka bir PC'ye bağlamaya yarayan bir araç mı? Eğer öyleyse, sanırım herhangi bir PC Shop'ta veya benzeri mağazalarda bulabilirim... Teşekkürler...

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Evet dediğinzi gibi birşey. Bir arkadaşınızda varsa ödünçte alabilirsiniz. 20 lira civarında bir fiyatı olmalı.

5. nvm_sh

nvm_sh Yeni Üye

Çok teşekkür ederim. Bulmaya çalışacağım.

Sayfayı Paylaş