Acer Aspire 3610 Wireless...

Konu, 'Acer Notebook' kısmında CaLiBaN tarafından paylaşıldı.

1. CaLiBaN

CaLiBaN Yeni Üye

Arkadaslar googleda dolasıp sorunuma cagre ararken sizin sitenizi gordum işlerinin ehli olan arkadaslar var uye olmak istedim sorunum su acer 3610(altta 3613c yazıyor) laptopum var buna bilgisiz bir arkadas format atmıs ben butun driverları netten indiridim acer gloabal adresinde fakat bundan sonra işler karıştı
    1.si wireless 80211 bg driverini indirdim yuklerken setup 1598 hatası verdi wireless yuklenmedi
    2.si pc nin onundeki tuslar -tepki vermiyor bt ve wifi tusları-
    4.bt driveri yuklenenler arasında yok sadece vista icin olanı var
    3.driverların arasında realtek lan driver diye bişi var onu indirdim icinde setup yok bunla ilgili olabilirmi
    **Aygıt yöneticisinde de wireless ve bt hakında hiç birşey yok-setup dosyasının icinde foxcon ve broadcom die 2 klasor var...
    pc ozellikleri:
    Microsoft® Windows® XP
    Intel® Celeron® M Processor 370 (1MB L2 cache, 1.50GHz, 400MHz FSB)
    256mb Ram
    60GB hard drive
    15.4" WXGA (1280 x 800)
    Acer® CrystalBrite Technology
    Mobile Intel® 910GML Express chipset with integrated graphics
    802.11b/g WLAN, 10/100 LAN
    V.92 modem

Şimdiden teşekkurler iyi günler dilerim

2. Slithereen Guard

Slithereen Guard Yeni Üye

Öncelikle foruma hoşgeldin. :)

1 - Muhtemelen driveri indiriken bağlantıda sorun olup hasarlı indirmiştir, yeniden indirmeye deneyiniz.
    2 - Muhtemelen Wireless ve Bluetooth tanımlanmamış oldğunundan çalışmıyordur.
    - Çözüm driverları indirip kurmak.
    4 - O zaman Bluetooth'u Windows Xp otomatik olarak bulmalı...
    3 - Kurmana gerek yok çünkü driverlar sadece Windows lan kartınızı tanımlasın diye koyulmuşlar, ama tanımlatmanıza gerek kalmaz çünkü Windows XP nerdeyse tüm lan kartlarını otomatik buluyor.
    5 - Hepsini bir toplamda DRİVER SORUNLARI! [polis]

3. CaLiBaN

CaLiBaN Yeni Üye

:) Hoş Bulduk hakkaten hoş bir site
    driverın bozuk indiremem cunku bilgisayara 7 veya 8 kere indirdim:d acaba bir komut mu yazmamız lazım veya ek bir programı lazım
    bt driver xp setuplarında yok yani acer sitesinde sadece vista uyumlusu var oda calısmıyor xp de
    birde laptop un onundeki tuslar calısmıyor onu naapcaz :d lutfen bana yardımcı olun en son bilgisayara kafa atcam
    Saygılar Sevgiler

4. Slithereen Guard

Slithereen Guard Yeni Üye

1. Bluetooth için bu driverlardan birini dene eminim çalışacaktır...

2. Wireless için bide bu driveri deneyebilirimisin?

3. Tuşlar yukarda anlatım gibi donanımlarda tanınma problemi olduğundan çalışmıyor olabilir. :)

5. CaLiBaN

CaLiBaN Yeni Üye

Teşekkurler şuan iş yerimdeyim akşam denicem sizi haberdar ederim yarımlarınız icin teşekkurler

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

7. CaLiBaN

CaLiBaN Yeni Üye

Söyledigim gibi evde degilim donanımla alakası yok sanıyodum yoksa aksam acardım konuyu evertech den raporuda gonderiyim hem bu işi yapamaya bir cok arkadas var hepsi konu acmıs cevapsız kalmıs onlarada bi ışık kaynagı olcak

8. CaLiBaN

CaLiBaN Yeni Üye

Arkadasım wireless linkine tıkldagımda bozuk dosya diyor indirmiyor bende anlamadım:S bluetooth da ise license key istiyor kısacası olmadı :S naapsak acaba sanarım signalup diye bir şey lazım bana acerpanam dan indirdim soyledigin gibi tuslar aktif oldu bt not device found diyor wireless de no signal diyor sonra ben ordan intel wireless diye bir şey indirdim ondan sonra tuslar gene gitti wireless gitti sildim normal acer global sitesinden indirdim formattan once setup 1598 hatasını şimdi yine vermeye basladı ilk yukledigimde olmuyodu kısacası bana yardıımmm

Sayfayı Paylaş