acer aspire 1360 wireless driver ve kurulumu yardım acill

Konu, 'Acer Notebook' kısmında gevezemix tarafından paylaşıldı.

1. gevezemix

gevezemix Yeni Üye

bnde acer aspire 1360 war fakat wireless driver ve kurulumu için yardıma ihtiyacam war bana biri yardım edebilirsa çok mutlu olurum şimdiden tşk..

2. mRocK

mRocK Yeni Üye

Kullandığınız işletim sistemi nedir acaba?
    Vista mı yoksa Xp mi?

3. mRocK

mRocK Yeni Üye

1360 ilgili wireless driver olarakbunu buldum bi deneyip sonucu yazarmısın?

4. mRocK

mRocK Yeni Üye

Acer avrupa sitesinde de bütün driverlara buradan ulaşabilirsin. Wireless driverı burada ikinci sırada olan

5. gevezemix

gevezemix Yeni Üye

işletim sistemim xp bn bi tane driver buldum fakat ingilizce oldugu için anlamadım :S

kurulumunda böyle yazıyor

This file describes how to install "acer Wireless LAN".
    Please follow the instructions below:

1. Execute the program 'Setup.exe'. InstallShield displays the dialog message
    "Welcome to the installShield Wizard for acer Wireless LAN". Press 'Next' button to continue.

2. InstallShield then displays the LICENSE AGREEMENT dialog. Press 'Yes' button if you
    agree to the LICENSE.

3. InstallShield displays a "Choose Destination Location" dialog. The default destination folder
    is "C:\Program Files\acer\Wireless". You can press 'Browse' to change to different folder. After
    that, press 'Next' button to continue.

4. InstallShield copies all necessary files on your system, then a dialog contains message
    "InstallShield Wizard Complete" appears to ask you whether you want to reboot now or later.
    It is required to reboot your system. If you don't want to reboot now, choose
    'I will reboot my computer later'. Press 'Finish' and the installation is complete.

5. Congratuations! You have finished installing "acer Wireless LAN" on your computer.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sana nasıl kuracağını anlatıyor. Basitçe çevirirsek
    1. setup.exe yi çalıştır. Next e bas.
    2. Yes e bas.
    3. Next e bas
    4. yeniden başlatı seç ve finish e bas.
    5. Aferin kurdunuz diyor.

7. gevezemix

gevezemix Yeni Üye

tammda arkadaslar bn kurulumu dediginiz şekilde yaptım fakat sorun hala çözülmedi giremiyorum yine wireless dan .
    bunu yaptıktan sonra başka birşeyler daha yapmam gerekiyormu ?

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Mutlaka biryerden aktif ediliyordur. Acer kullanan biri yazar umarım. Bu arada aygıt yöneticisinde herşey düzgün değil mi?

9. mRocK

mRocK Yeni Üye

üzerinde wireless aktif etmek için bir düğme yada switch gibi bişeyler bulunması lazım o modelden karşılaşmadığım için tam olarak neresinde bilmiyorum ama bi ona bakmaya çalış

10. gevezemix

gevezemix Yeni Üye

daha öncede bana notebook un üzerinde tuş var on lardan biridir dediler notebook daki bütün tuşlara bastım fakat yine sonuç yok ama ilginizden dolayı çok tşk ederim saolun

Sayfayı Paylaş