Acer 7720G Isınma ve Kurulum Sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında leiurus tarafından paylaşıldı.

1. leiurus

leiurus Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben Acer 7720G kullanıyorum. Makina bana vista kurulu şekilde verildi ve bende xp ye cevirdim teknik servisinden bana yapılan acıklama vista kurulumu için bilgisayar acılınca F10 tuşuna basarak kurulumun gerçekleştirilmesi yönündeydi. Sanırım ghost olayı bu, fakat ben xp yükledikten sonra tekrar vistaya dönmek istedim ve teknik servisi aradıgımda bana xp yüklediğim için o özelliğin çalışmayacagını söylediler bunu çalıştırmanın bir yolu varmıdır? Ayrıca bazı oyunlarda makina fazla ısındıgından kendi kendine kapanıyor bu ısınmaya engelleyecek bir teknoloji yada herhangi bir yöntem varsa yardımcı olursanız sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. aydindemir

aydindemir Yeni Üye

sen xp ye geçerken driverların yedeğini aldıysan sana yardımcı olabilirim ?
    yapacağın şu d sürücüsünü kesinlikle formatlaman gerekiyor xp içinden yapıcaksın bunu d sürücüsü boş şekildeyken bilgisayarını yeniden başlat ve xp cd sini tak sonra c sürücüsünü format la sonra biçimlendirme yap biçimlendirme bitince pc yi kapat sonra o yedek aldığın cd leri takarak vista ya geçiş yapıcaksın bundan sonrasını yapabileceğin için söylemiyorum ama dediklerimi harfiyen yapmassan olmaz.

3. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

vista yüklüyken recovery cd'lerini olusturmanız gerekiyordu eger olusturmadıysanız recovery çalıstıramazsınız ancak ücretli olarak yetkili teknik servisten isteyebilir yada manuel olarak vista cd'si bulup kendi lisansınızı girerek kurabilirsiniz.Vista Driverları www.acerpanam.com adresinden bulabilirsiniz.aşırı ısınma tozdan kaynaklanabilir fanı kontrol edin aşırı ısınma devam ederse servisle görüşmenizi tavsiye ederim

4. mkalyon

mkalyon Yeni Üye

Sayfayı Paylaş