Acer 6530G Windows 7 Kurulumu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında Meeysut tarafından paylaşıldı.

1. Meeysut

Meeysut Yeni Üye

Arkadaşlar bir hafta önce bilgisayarıma windows 7 kurmayı denedim,hatta kurdum fakat bilgisayarımı yeniden başlattığımda otomatik olarak recovery açılıyor ve 7 ye geçemiyorum birdaha, illaki recovery çekiyor [ofof] Kaç kere denediysem olmadı, aklıma gelen tek çözüm recovery part'ını silmek oldu ama onu da yapmak istemiyorum, herhangi bir durumda tekrar oluşuyormu bilmiyorum. Recovery'i silmeden Windows 7 yükleyebilen bir arkadaş varmı aranızda? Sorunumu çözmemde yardımcı olurmusunuz arkadaşlar lütfen [imdat] :cry:

2. Meeysut

Meeysut Yeni Üye

Yardım edebilcek kimse yok mu? :cry:

3. Anonymous

Anonymous Misafir

arkadaşım biostan ayarlarını yaptın mı ilk aygıtı dvd secmen lazım yoksa gene hdd den baslayacak recovaryden baslayabilir eger olmazsa recovary dvdsi olustur sonra recovary sil yeniden kurmayı dene bu bir öneri kolay gelsinnn....

4. Meeysut

Meeysut Yeni Üye

Teşekkür ederim arkadaşım yardım etmeye çalıştığın için [flowers] Fakat dvd seçimi çözüm olmadı. Win 7 kurulduktan sonra ilk driver yüklememde restart atmaya kalkarsam,biostan dvd ayarlanmış olsa bile, dvd'yi tarıyor, başlangıç için birşey bulamayınca hdd ye geçtiği an, C yerine recovery den başlatıyor [ofof] Çıldırmamak elde değil,resmen recovery eziyetinden dolayı yeni bilgisayarların hepsinden nefret ettim :x Eskiden ne güzeldi herşey :mrgreen:
    Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, şimdiden teşekkür ederim...

5. albaywolf

albaywolf Yeni Üye

Ben kurdum, öyle bi sorun yaşamadım ama onun dışında bir sürü sorun yaşadım. Windows 7 yi bu cihazlara uyduracak driverler yazılmıyor. Sanırım zaten eskidi kimse almaz eskiden almış olanlar da ne halleri varsa görsün düşüncesiyle...

Sayfayı Paylaş