ACER 6530G WİNDOWS 7 DRİVER

Konu, 'Acer Notebook' kısmında huso1234 tarafından paylaşıldı.

1. huso1234

huso1234 Yeni Üye

ARKADAŞLAR BEN ACER 6530G LAPTOBA WİNDOWS 7 64 BİT ULTİMATE KURDUM FAKAT ACERIN SİTESİNDEN TÜM DRİVERLARINI İNDİRDİM KURDUM ANCAK BİLGİSAYARIN BİRÇOK DONANIMI ÇALIŞMIYOR YANİ ACERIN SİTESİNDEKİ DRİVERLAR LAPTOP İÇİN YETERLİ DEĞİL DAHA BİRÇOK DRİVERINI KOYMAMIŞLAR YANİ SİTEYE BU YÜZDEN BİLGİSAYARDAN TAM VERİM ALAMIYORUM ESKİK OLAN DRİVERLARI WİNDOWS VİSTA SEÇİP İNDİRDİM ANCAK BLUETOOTH FLN ÇALIŞMIYOR WİNDOWS 7 DRİVERLARINDA DA ZATEN BLUETOOTH DRİVERI FLN YOK EKSİK KOYMUŞLAR SİTEYE DRİVERLARI.
    BLUETOOTH ÇALIŞMIYOR DOLAR VE EURO TUŞLARI ÇALIŞMIYOR VERİM OLARAK SİSTEM YAVAŞ ÇALIŞIYOR YANİ HERHALİNDEN BİLGİSAYARIN DRİVERLARININ TAM OLARAK KURULU OLMADIĞI ANLAŞILIYOR.
    ARKADAŞLAR BANA ACER 6530G'NİN WİNOWS 7 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİNİN DRİVERLARINI TAM OLARAK BULABİLİRMİSİNİZ.
    ACERIN SİTESİNDEKİLER YETERLİ DEĞİL BİRÇOK DRİVER DAHA KURULMASI GEREKLİ KALIYOR

2. ahmedcan

ahmedcan Yeni Üye

önceLikLe tamamı BÜYÜK harf içeren mesaj atmayınız . site-kurallari.php

Size yardımcı oLabilmemiz için ; Bilgisayarım > aygıt yöneticisi > Kurulmayan Aygıta sağ tıklayın , özellikler ayrıntılara girip çıkan kodları bize yazarmısınız ... ?

Sayfayı Paylaş