Acer 5920G Yardım Edin, Lütfen!..

Konu, 'Acer Notebook' kısmında Bierhoff_TR tarafından paylaşıldı.

1. Bierhoff_TR

Bierhoff_TR Yeni Üye

Arkadaşlar laptop da hiçbir oyunu oynayamıyorum (Örnk: Battlefield 2 ve CS:Source) Çünkü oyunu oynamaya başladıktan 10 dk. sonra kasmaya başlıyor, takılmalar oluyor ve ses sanki bozulmuş gibi geliyor. Ekran kartı Driver mı diye düşündüm tüm güncellemeleri yaptım faydası yok bir ara audiodg.exe işleminden şühelendim baktım mantıklı gelmedi sonuçta şu an birçok kişi vista kullanıyor. Son olarak aklıma gelen şu ( Bu konuda fazla bilgim yok) GPU (Ekran Kartı) sıcaklığı daha pc açtğım andan itibaren 60°C altına düşmüyor. Lütfen bilginiz varsa yardımcı olun, Artık çok sıkıldım bu pc ile uğraşmaktan..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

eğer notebooku uzun zamandır kullanıyorsanız ve sorun olduktan sonra baktığınızda ısınma varsa servise danışın. Genlde hava tahliye kanallarının ve fanın toz kaplamasından kaynaklanabilir.

3. Bierhoff_TR

Bierhoff_TR Yeni Üye

Teşekkür ederim saka ilgilendiğin için. Bakalım son Bios update yaptım bazı oyunlardaki kasmalar geçti sıcaklık biraz da olsa aşağılara indi diyebilirim. Ancak şimdi de Fan durmaksızın deli gibi dönüyor, daha 3 ay oldu kullanmaya (1 yıl önce almıştım) başlayalı ne yapalım dönsün varsın hala garantisi devam ediyor yanarsa yanar orasını da Acer düşünsün artık.

Sayfayı Paylaş