Acer 5920g Windows 7 Ekran Sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında oyuncini tarafından paylaşıldı.

1. oyuncini

oyuncini Yeni Üye

Acer 5920g laptop umda windows 7 64 bit kurdum ekran kartım nvidia geforce 8600m gt ekranda hareketli nesneler varken ekranın alt taraflarından yarısına kadar dikey çizgiler 1 sn kadar belirip kayboluyor. Ayrıca bilgisayar açılışında kullanıcı şifresi girerken ekran 3-4 sn civarı siyah olarak kalıyor. En güncel driver ını kurduğum halde bu sorun çıktı. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aygıt yöneticisinde kurulmayan aygıt yok değil mi?
    Önceki işletim sisteminde bu sorun var mıydı?

3. oyuncini

oyuncini Yeni Üye

Daha önce Vista işletim sisteminde en son güncellemeyle bu sorun oluştuğu için Windows 7 kurdum ama aynı sorun tekrar oluştu daha önceki driver ı kurunca bilgisayar saat başı donuyor yada siyah ekran çıkıyor. Kurulmayan sürücüde yok.

4. oyuncini

oyuncini Yeni Üye

Benimle aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan yokmu?

5. endazyar

endazyar Yeni Üye

aynı sorun bende de var. Ama laptop ımı hard disk sorunu yüzünden servise gönderdikten sonra bu sorun orataya çıktı. Dediğiniz gibi logon şifre ekranında 3-5 sn kararıyor ve ekranın yarısına kadar yatay çizgiler belirior arasıra. Aynı zamanda laptop çok sarsıldığında( yolculuk esnasında) ekran kararıyor sureklı, sadece ledler yanmıor onun haricinde kapkara görüntü geliyor. ekran bağlantılarıyla ilgili olabilir, çünkü ekran tamamen karardığında ekranda acer yazan yere parmakla hafifçe vuruyordum ve sorun çözülüyordu, ama hala çizgiler belirior. Acaba sizde de ekranda acer yazan bölgede yüksek bi sıcaklık var mı?

6. oyuncini

oyuncini Yeni Üye

Bendede acer yazısının o civardan bastırınca ekran düzeliyor sonradan tekrar çizgiler beliriyor. Ayrıca acer yazısının orası çok sıcak.

Sayfayı Paylaş