Acer 5738ZG model laptopum için acil yardım lütfen!

Konu, 'Acer Notebook' kısmında geriii tarafından paylaşıldı.

1. geriii

geriii Yeni Üye

İyi geceler.. Felaket bir duruma düştüm, yardımlarınıza ihtiyacım var.. Acer 5738ZG laptopum var.. Fanlarının dolu olmasından dolayı oyun oynayamıyordum.. 5 dk içinde kendini kapatıyordu pc.. Az çok pcden ve tamirinden anladığım için açıp temizlemeye karar verdim.. Her şey güzel, temizledim ve pc artık kapanmıyor.. Aynı şekilde düzenli bir şekilde topladım da laptopu.. Fakat tek bir sorunum var ve çok önemli bir sorun bu.. Bilgisayarı topladığımda pc ethernet kartını görmemeye başladı.. Aygıt yöneticisinde sadece kablosuz gözüküyor ama kablolu ethernet yok.. Yalnız bir şey dikkatimi çekti.. Aygıt yöneticisinde gizli aygıtlara bastığımda ethernetin paket zamanlayıcısı mini bağlantı noktası duruyor broadcom gigabit netlink.... diye.. Fakat kendisi yok.. Acaba biosta bir açma kapama bölümü mü var? Veya laptopun herhangi bir yerinde bir anahtar mı var, FN ile basacağım herhangi bir tuş mu var? Yardım edin çok darda kaldım.. En önemli aygıt sorun veriyor.. İnternete bağlanamıyorum.. Yardımlarınızı bekliyorum.. Lütfen el birliğiyle bu problemi çözelim dostlar..

2. geriii

geriii Yeni Üye

Türkiye'nin en büyük notebook destek sitesinde sorunuma bir tane bile cevap yok mu? :(

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

En büyük notebook sitesiyiz diye bir iddiamız yok.
    Bildiğimiz sorulara elimizden geldiğince cevap yazıyoruz.

Sayfayı Paylaş