Acer 5720g bilgisayarımda donma

Konu, 'Acer Notebook' kısmında t-mac_17 tarafından paylaşıldı.

1. t-mac_17

t-mac_17 Yeni Üye

Bilgisayarım c' de windows veya program files a hatta herhangi klasöre girmeye çalıştıımda bilgisayar kasıo donyo resimdeki gibi adres çubuğu yeşil dolmaya başlıo ama dolmuo .
    bilgisayarım,özellikler,gelişmiş sistem ayarları,gelişmiş,performans ayarları,en iyi performans için ayarlada yapmıyor.bilgisayarm için en ii olanı windows seçsin diince yapıo.çok sinir oldm yardm lütfen.

Ekli Dosyalar:

2. Slithereen Guard

Slithereen Guard Yeni Üye

Bu problemler RAM'ın yetersizliğinden veya işlemcinin yoğun olmasından yolla çıkar. Eyer mümkünse Task Manager'i açıp performans sekmesinden bir resim at foruma. [polis]

3. t-mac_17

t-mac_17 Yeni Üye

ya işlemci intel core2duo 2 ghz ramde 2gb ztn nesi yetmio anlamadım.yaptıım hiçbişey yokken kasıo böle ztn.görw yntcsnden bi foto atim bakın.nolcak bu servisemi gdicek şmdi ya?

4. Levcho

Levcho Üye

Güncel antivirus ve antispy programları ile bilgisayarını tarat.
    Sabit disk birleştirici aktif olabilir, onu kontrol.
    Sistemi yoğun kullanan ve ya diskten sürekli okumaya çalışan bir progrma varsa, onu kapatmalısın.
    GÖREV yöneticisinden bir print screen gönder biz de bakalım neler çalışıyor. [bravo]

5. t-mac_17

t-mac_17 Yeni Üye

donmadan önce

donduğu zaman

bakın arkadaşlar anormal olan ne yardım lütfen!!

Ekli Dosyalar:

• Adsız.jpg
      Adsız.jpg
      Boyut:
      186,9 KB
      Okunma:
      429
    • d.jpg
      d.jpg
      Boyut:
      143,4 KB
      Okunma:
      431
    • a.jpg
      a.jpg
      Boyut:
      135,5 KB
      Okunma:
      430
  6. Levcho

Levcho Üye

Sanıyorum bir Windows hatasi ile karşı karşıyasınız.
    Kilitlendiğindeki resimde, explorer.exe'nin cpu'yu çok fazla kullandığı gözüküyor.
    Vista'ya SP1 kurdunuz mu?
    Kurmadıysanız, kurmanızı tavsiye ederim, tüm güncelleştirmeleri de yapınız bakalım ne çıkacak ortaya....

7. escape0121

escape0121 Yeni Üye

vista kurunca problem gidiyor bu modellerde xp kurlu iken cpu fanı calısmıyor böylece ürün belli bir süre sonra donuyor [director]

8. t-mac_17

t-mac_17 Yeni Üye

zaten sistem vista home pre 32 bitti ayrıca sp1de yüklemştm.bende bgün ultimate 64bit kurdum şuan sorun yok we 32 ye göre çok hızlı.ilginiz için çok teşekkürler arkadaşlar

9. Levcho

Levcho Üye

Yine senin sorunun işletim sistemin içinden bir yerden.
    Neyse geçmiş olsun....

10. t-mac_17

t-mac_17 Yeni Üye

İşletim sistemi değişince geçtiine göre öyle olmalı.ama bundada eaudio kurmya çalşrken this software can only be installed authorized machine dior warmı bildiin?

11. Levcho

Levcho Üye

Hmm... [alala]
    64 bit uyumsuzluğu olabilir mi acaba...ya da lisans olayı....bilmiyorum. [alala]

Sayfayı Paylaş