acer 5720.. sorun sorun sorun ..

Konu, 'Acer Notebook' kısmında cell-cuq tarafından paylaşıldı.

1. cell-cuq

cell-cuq Yeni Üye

arkadaslar forumda baştan sona dolaştım ama benim sorunuma yardımcı olan bi konu göremedim
    benim sorunum müzik dinlerlen hoparlörden cızırtı sesleri çıkması seste donmalar olması tüm güncellemeleri yaptım tüm driverleri yükledim güncelledim ama nafile hala seste bozukluklar devam ediyor forumda okudum aynı sorun bi kaç arkadastada varmış ama nasıl düzeltiler naptınız bilmiyorum bana bi yardımcı olun

2. cell-cuq

cell-cuq Yeni Üye

biri bu soruna bişey yazmıcak mı

3. ATAKANBUCA

ATAKANBUCA Yeni Üye

arkadaşım çok basit bir çözümü var VİSTAYA DÖNMEK [bravo]

4. cell-cuq

cell-cuq Yeni Üye

arkadas ben zatan bu sorunu vistada yaşıyorum

5. gloster

gloster Yeni Üye

arkadaşım mesajını yeni ooludum ama böyle bir sorunu bende yaşadım bu sorunu aslın da forumlarda geçiyor ben de bu sorun hakkında bilgi olarak bir şeyler yazmıştım net de b ayağı incelemeden sonra bu sorunu bios güncellemesi ile çözdüm acerin kendi sayfasından kendi modeline göre en güncel bios güncellemesini indir ve kur bende işe yaradı v1.14 de v.42 ye yükselttim tabi acer 5720g kullanıyorum umaruım işe yarar

6. cell-cuq

cell-cuq Yeni Üye

kardes bende forumda dolaştım ve bios guncelle diyolar guncelledim fakat gene yapıyor ara ara şuan en guncel bios sürümü mevcut ama yapıyorr gene arada bir bi çözüm yolu olmalı

7. x_x_martin_x_x

x_x_martin_x_x Yeni Üye

merhaba arkadaşım valla bu sorun bendeki acerdada vardı fakat baya başım ağrıdı.bir kez istanbuldaki servise(tpm) bir kezde yerel yani şehirlerde bulunan servislere götürdüm paramı almaktan başka bir şey yapmadılar.son olarak sorunu acerin istanbuldaki(dekare bilişime )gönderdim tabi baya güzel bir yazıda yazdım kargo ile gönderdiğim kutunun içine.spekaer yani hoparlörü değişti bugün itibariyle işlemi bitmiş tekrardan kargoya verecekler bir aksilik çıkmazsa bilgisayar elimde olacak.Sana tavsiyem aceri ara servis olarak dekare bilişimi istediğini söyle içinede sorunu yaz kargo ile gönder onlar sorunu halleder ben böyle yaptım şahsen.bilgisayar elime tek parça halinde sağlam gelirse tekrardan bir mesaj yazarım umarım yazdıklarımı okursun.ayrıca bu modellerin bazılarında hoparlöründe üretim hatası var bence çünkü piyasa araştırmaısda yaptım bilgine. [bravo]

8. drbuzadam

drbuzadam Yeni Üye

Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye nerem düzgün ki demiş.Bu acerin herşeyi sorun ne sesi çıkar ne oyun oynayabilirsin en basit flash oyununda bile fanı car car öter,müzik dinliyeyim desen fanın uğultusu müziğin sesini bastırır.Mouse ile kendi kendine click yapar,örneğin çok basit bir flash oyunu olan xeno taktik de bile kasar allah kasar sonra reset atar.Word de bişey yazmaya kalksan bi bakarsın cursor başka yere gitmiş başka yere yazıyor.Servisine götürsen sorun yok der bende de aspire 5520 vardı.Bu sorunlardan dolayı servise götürdüm 1. gb ramı vardı 1 gb daha ram sattılar sonra soğutucu sattılar,çantadan çıkmamış 2 aylık notebooka 50 ytl ye fan temizliği yaptılar nafile Allah nafile hediye ettimde kurtuldum müsibetten Allah belasını versin bu acerin ne diyim yine akılma geldi sinirlerim zıpladı.

9. mRocK

mRocK Yeni Üye

Sözylediğiniz hiç bir sorunu ben yaşamıyorum

Sayfayı Paylaş