Acer 5715z S-Video Sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında bladeteam tarafından paylaşıldı.

1. bladeteam

bladeteam Yeni Üye

Arkadaşlar Acer 5715z Nootebook umdaki görüntüyü tv ye aktarayım dedim.Gittim Çarşıdan kablosunu aldım herşey dogru bagladığıma %100 eminim.Bütün Baglantılar Dogru.av da ses geliyor ama görüntü yok fn+f5 kombinasyonunu kullandım gine yok tek sorun görüntü keşke tam tersi olsaydı.ben xp ye çevirmiştim.ondan olabilirmi diye tekrar vista ya döndüm.Driverlerinı herşeyini yükledim.Denedim Gine Aynı Durum.En Son masaüstüne sag tıkladım kişiselleştirme sonra görüntü ayarları iki tanyüe monitor seçenegi var ikincisini seçebilsem sorun kalkacak.e powering yazılımları var ya vistamda tek o yüklü değil onun haricinde ses , görüntü herşey yüklü.Aşşağıdaki resimdede gördüğünüz gibi ikinci sırada yuvarlak içine aldıgım varsayılan monitörü seçiyorum.

Olmuyor.Masaüstünü genişlet seçeneginide işaret liyorum olmuyor.Ltfn Yardım edin birşey mi eksik.xp deyken okulda projeksiyon takmıştım ama s-video çıkışından değil diğerinden adını bilmiyorum.s-videonun üstünde büyük bi yer var ya.ondada gelmiyordu.ama laptopu aldıgım ilk zamanlarda çalışıyordu projeksiyon onla alakası olabilirmi.Umarım Yardımcı olursunuz...Ben Eksik birşeyin oldugunu düşünüyorum bilgisayardan baglantılar hepsi dogru

2. bladeteam

bladeteam Yeni Üye

Hala Yardım Eden Yok Bekliyorum:( [flowers]

Sayfayı Paylaş