Acer 5715Z Bilgisayar Kapanmiyor ARkadaslar yardım pls..

Konu, 'Acer Notebook' kısmında halohalit tarafından paylaşıldı.

1. halohalit

halohalit Yeni Üye

Arkadaslar merhaba benim bi arkadasimin bu model notebook u vardı aldim xp kurdum makinaya saolsun driverleride burdan kolayca buldum yükledim ama garip bi sorunu war sizdede oldumu yada yasiyan arkadas oldumu diye sorayim dedim driverlari kurmadan önce bilgisayari kapat diorsun makina kapaniyor güzel saqlikli driverleri kurduktan sonra tüm sürücüleri tamamladiktan sonra makinaya bilgisayari kapat yada yeniden baslat diyorsun kapanmiyor oturum kapatiliyor diyor orda kalior kapatmior ne kadar beklesende ancak elle düqmeye basarak kapata biliyoruz.. böyle bi sorunla karsilasan warmi yardimci olursa sevinirim zannedersem sürücülerden birinde problem war ama vaktim kisitli olduqu icin hepsini tek tek deneyip yeniden baslatmadim bilgtisi olan bana dönerse sevinirim.... halohalit
    Yeni Üye

İ

2. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

3. halohalit

halohalit Yeni Üye

arkadasim indirdim ama error werdi sanirim bu versiyon deqil kontrol edermisin

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tam olarak ne hatası verdi acaba?

5. halohalit

halohalit Yeni Üye

söyle bir hata weriyor setup calisinca

please install acer Empowering technology Framework 2.0 First

net freemworkle ilgili bi hata olduqunu düsündüm acaba net freemwork yüklü deqil diyor olsa denediqim makinada autocad kurulu we autocad kurulmadan zaten netfremwork u kuruyor 2 mi 1 mi ondan emin deqilim ama 2 yi kuruor böle bi hata werior ayrica acerpanam sitesinde war xp driverleri ama onlarin arasinda da buna rastlamadim acer supportta vista icin war sizce sorunumu cözermi bu driver...

6. halohalit

halohalit Yeni Üye

saka bizim msja cevap gelmedi daha sonra bi gelisme yokmu

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

acer frameworku kurmalısınız. Forumda linkki var. normal olan değil sanırım.

8. spymasterr

spymasterr Yeni Üye

KESİN ÇÖZÜM... tabi bilgisayariniz üzerinde entegre web kamerasi var ise. web cam driverini kurdugunuz zaman sorun ortaya cıkıyor. driver i bulup tamamen kaldirin. çünki xp bile webcam i otomatik olarak algilayip calistirabiliyor. kapanma restart hibernate ve uyku modu hepsi calisacaktir

9. esrarana

esrarana Yeni Üye

merhaba . bende aynı model pc sahibiyim bendeki problem ise pc kendi kendine kapanıyor ve açtığımda windows normal kapatılmadı mesajı veriyor ve artık tuşlarıda rahat kullanamıyorum zannedersem pc fazla ısındığında ama normal bir ısınmadan bahsetmiyorum klavye ve mause fala ısındığından zannedersem tuşların altındaki plastiklere zarar verdi tuşlar rahat kullanılkmıyor fazala bastırmam gerekli kullanabilmem için . aldığım yere garanti kapsamında görtürdüm bana bir şey yok dendi. pc 15 gün kalması gerektiğini söylediler. bende yurt dışında olduğumdan bırakamadım ama haftaya dönüyorum ilk fırsatta bırakıp yeni pc ile değiştirmelerini söyliycem. zannedersem bu model ve seride hata var.

10. caldera

caldera Yeni Üye

Merhaba, Sanıyorum ki şu dosyaları yüklerseniz sorun düzelecektir.
    Tabiki Kamera ile ilgili eski Driver ve Programları kaldırdıkdan sonra.
    http://www.acerpanam.com/synapse/data/7 ... _Vista.zip

http://www.acerpanam.com/synapse/data/7 ... _Vista.zip

Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş