acer 5520 surekli acilip kapanma sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında demir68 tarafından paylaşıldı.

1. demir68

demir68 Yeni Üye

Merhaba arkadaslar elimde acer 5520 leptop var, dun akusu bitince kapanmis dahada acilmiyor.ilk basta acilir gibi yapiyor, fan sesi,cd rom sesleri, geliyor ama hemen 2 saniye sonra yeniden kapaniyor.Bu islemi surekli tekrarliyor hard diski kontrol ettim saglam ramlarda saglam sizin bu konuda bir oneriniz var mi ?Simdiden tesekkurler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bataryayı çıkarıp dener misiniz?

3. appleapple

appleapple Yeni Üye

selam mikroişlemcisinde bi sıkıntı olabilir. ya da bi temizlik gerekli.

4. demir68

demir68 Yeni Üye

Bataryayi cikarip denedim degisen birsey olmadi.Temizligini yaptim ama micro islemciyi nasil kontrol edebilirim tskler ayrica cevabiniz icin

5. appleapple

appleapple Yeni Üye

rica ederim. o zaman şöyle yapalım. 1. si ram leri kontrol et. birini çıkar diğerini tak diğerini çıkar birini tak gibi. sonrasıona eğer notebookun arkasını açabiliyorsan fanı çıkart ve altındakji işlemciyi göreceksin. soorasına onu komntrol et oturttur yierne falan tak çıkar olmadı. fanın kitlenmemesine dikkat et. hava üflettir. baktın ki yemedi. bi servis şart. onun içinde yardımcı olabilirm kargosu falan ya da arıza tespitini ücretsiz yapan birkaç firma var onları tavsiyte ederim. en azından sıkıtnıyı çözmüş oluerz

6. demir68

demir68 Yeni Üye

sorun ekran karti yanmis garantiside bitmisti tamiri icin cok para istediler bende tuttum o paraya az bir miktar ekledim yenisini aldim yardimlariniz icin tskler bu siteden daha iyisi yok

Sayfayı Paylaş