Acer 5315 wireless sorununun çözümü burada.

Konu, 'Acer Notebook' kısmında hacas tarafından paylaşıldı.

1. hacas

hacas Yeni Üye

mrb arkadaşlar ürünü dünaldım ve bügün herşeyi ile sorunsuz mükemmel 1gb ram daha taktım act of warı pes 7 denedim hiçtakılmadan açıyor süper bişi enson wırlessı yükleyememiştim ama yılmadım aradım:) ve buldum Allah razı olsun diyin yeterlidir kardeşlerim denedim %100 çalışıyor olmaz diye ihtimal yok bir ata sözü derki nette b..... bile bulunur :) neyse buyrun link yüklediğiniz bişi varsa onu kaldırın kaldırmassanızda olurda boşa yer kaplamasın

http://www.acerpanam.com/flex/acerdrive ... N=33122645

acer 5310 drıverlarından üçüncü olan Atheros 802.11b+g Wireless Driver V5.3.0.45 indirin

not:5315 ama benimki demeyin bu oluyor 5315 uyumlu orda öledemesede öyle ben teknik elemanım bazı notebooklarda drıver uymuyor veya hasarlı oluyor ona uyan başka drıverı kuruyoruz hiçbir sorunu yoktur babalar ağları gösteriyor nekadar çektiği vs.. kısaca sorunsuz kesin çözüm...

kapanma sorununu araştırıyorum onada sanırım başka bir epoworing yüklicem olucak.saygılarımla

2. hacas

hacas Yeni Üye

siteye girdiğinizde soltaraftan notebook tıklayın modeller gelicek ordanaspıre 5310 gelin ve ordanda 3.atheros drıverını indirin...bilginize

3. ENis

ENis Yeni Üye

kardeş ben ordan indirdim ancak gene aynı problem dewam ediyor farklı bi çözüm warmı acaba????*

4. hacas

hacas Yeni Üye

ilk önce epowe yuklu yazılım kalmasın pc de sonra yeniden başlat bunu kur sonra e power kur olur olmadı 2. yol buldum sanırım denemekte fayda var e power programının ayarlarına gir standby seçeneklerini kapat yani uykumoduna geçmicek hiçbir zman ozmn sorun kalkar

5. mRocK

mRocK Yeni Üye

arkadaşlar daha önce belirtildi bi kez de ben belirteyim aynı diye aldığımız bilgisayarlar birbirinden farklı oluyor mesela acer 5710 dediğimiz zaman 5710 aynı kasa ve model ismi ile birkaç farklı modeli var. Bu yüzdendir ki bilgisayar üreticilerinin sitelerinde aynı model için birden fazla driver verilir her parça için bu yüzden bilgisayarımızı tam modeli ile ararsak daha faydalı olacaktır. Örnek : Acer Aspire 5710 - 4A1G12Mi

6. aksumami

aksumami Yeni Üye

arkadaşım sağol dediğin gibi Atheros 802.11b+g Wireless Driver V5.3.0.45 işe yaradı,teşekkürler

7. mRocK

mRocK Yeni Üye

işe yaradığına sevindim de niye iki kere yazdın aynı mesajdan :D

8. futan5500

futan5500 Yeni Üye

teşekkür ederim işe yaradı sağol

9. ccuzun

ccuzun Yeni Üye

teşekkürler dostum.

10. hbegendi

hbegendi Yeni Üye

teşekkürler işe yaradı... emeğine sağlık

11. hamdicem

hamdicem Yeni Üye

WLAN driverler veya hiç biri indirilmiyor siteden elinden olan varsa upload edebilirmi teşekkürler

Sayfayı Paylaş