acer 5315 modem ve ethernet sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında ufukyildirim tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ufukyildirim

ufukyildirim Yeni Üye

arkadaşlar merhaba bu gün içersinde foruma 2 kez msj yazdım fakat ne ilgilenen oldu nede yardımda bulunan.acer-f28/acer-aspire-5315-hakkinda-hersey-burada-t451-520.html yerdeki önerilere dayanarak sorunlarımın bir çok kısmını hallettim fakat modem ve ethernet sorununu bir türlü halledemedim.öncelikle ethernet driver ını indiriyorum fakat dosya ya hatalı diyor yada setup.ex dosyası olmuyor e dolayısıyla kurulum gerçekleşmiyor.modeme gelince modem kurulumunda 1 dll. dosyasının eksik olduğunu söylüyor yani werdiğiniz adreslerdeki bilgilerin yarısı eksik yada çalışmıyor.arkadaşlar sizden ricam modem ve ethernet driverlarını bana ulaştırmanız yada bana bir adres wermenizdir...şimdiden teşekürler..

arkadaşlar artık şu çağreme bir derman bulun yafff bugün içersinde 3. msjım bu ve hala bir sonuç yok :x

2. ufukyildirim

ufukyildirim Yeni Üye

arkadaşlar hakikaten hepinize teşekür ederim genelliklede yetkililere çünki bana hiç bi şekilde yardımcı olamadınız sağolun [ofof] [ban] [ofof]

3. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

Arkadaşım her driverın setup dosyası olması gerekmez setup dosyası yoksa manual olarak kurman gerekir.aygıt yöneticisinden ethetnete sağ tık yaparak driver klasorunu hedef klasor olarak seç otomatik kurar zaten!!modem için de yine aygot yöneticisinden aygıtı ben seçeceğim de ve yine modem driver klasorunu göster o gerekli dosyası bulacak ve yuklecektır

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş