acer 5310 travelmate xp sorunundan sonra ses driveri sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında qummpass tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. qummpass

qummpass Yeni Üye

yaaa arkadaslar bende acer 5310 travelmate war bilinidiği üzere bu bilgisayarlarda xp sorunu vardı forum sayesinde xp kurdum ama birtürlü ses alamadım pC'den nedense yardımcı olabilrmisiniz. . . euro-acer sitesinden driveri indirdim kurdum driverler kurulu gözüküyor fakat ses cıkmıyor pC'den ? ? ? yardımcı olabilrmisiniz acaba ?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ses kartı için bu driverı kurdun değil mi?

Eğer bu driverı kurduysan ve hala ses alamıyorsan;
    SIRASIYLA
    1. Ses kartı sürücüsünü kaldır.
    2. Modem sürücüsünü kaldır.
    3. Bunu kur. http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/nb/F3S ... 070906.zip
    4. ses kartı sürücüsünü kur. eğer elinde yoksa buradan indir.
    5. Masaüstünde bilgisayarım a sağ tıklayın. Sırasıyla Donanım -Aygıt yöneticisi'ne tıklayın. Burada sistem aygıtları içinde sarı ünlem işaretiyle pci device göreceksiniz. Üzerine sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştirin. Sürücüyü internetten değil bilgisayardan arayın. Gerekirse az önce kurduğunuz driverların olduğu klasörleri gösterin.
    5. Modem sürücüsünü kurun.

HERŞEYİ SIRASIYLA YAPTIĞINIZDAN EMİN OLUN.

3. quixotic

quixotic Yeni Üye

link çalışmıyor

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ses için bu dosyayı kullanabilirsiniz. Ayrıca ilk mesajdaki linkide düzelttim şimdi çalışıyor.

5. r2emre

r2emre Yeni Üye

aga kaldırıcamda nerden kaldırıcam program ekle kaldırda zaten yüklü degil modem ve ses driveri ama windows otamatık tanıyor yardım edin please

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

modem ksımını es geçip dediklerimi DİKKATLE OKUYARAK yaptınız mı?

7. devilbeyaz

devilbeyaz Yeni Üye

hojaa banada yardım format attım ses driveri yükledim normalde ses driveri yüklü gözüko ama ses yok :S bndemi aynısını yapıyım ki birde Büyük Depolama Birimi ne driveri onu çözemedim bunun driverini da bulamadım :syardım edersen sevinirim

8. koray_toler

koray_toler Yeni Üye

saol un arkadaşlar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş