acer 4920 g ekran sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında rizxkon tarafından paylaşıldı.

1. rizxkon

rizxkon Yeni Üye

http://www.dailymotion.com/video/x6ya7i_video001_tech
    arkadaşlar servise göndercem ama bi bakın sizde böyle sorun yaşayan varmı ciddi bir arızamıdır. birde leptop u servise göndermeden verileri yedeklemek lazımmı? sorun olurmu?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Servise göndermeden önce bütün verilerinizin yedeğini mutlaka alın.

3. rizxkon

rizxkon Yeni Üye

cevap için teşekkürler...

4. notbukcu

notbukcu Yeni Üye

Dostum ben de bu laptop dan aldım... su anda iade belgesi de elimde.. Ama firma elimizde ürün yok deyip değiştirmiyor daha düşük bir ürün veriyor.. teknik serviste makinem 50 iş gunu kaldı ... 30 . iş gunu güya... araya bayram mayram .. c.tesi pazar ı 2 aya yakın bi sürecte bana yapamadıklarını soylediler ve iade kabul edildi... ACER zaten rezil bir marka.. hele hele de bu ürün cok cok rezil bir model 4920G... servise ver bakalım .. aynı sorun benimki de . video yu izledim. aynı sey oluyordu.. benimkini iade diye kestiler dedigim gibi 2 ay sonra.. snaa da oyle yaparlar.. ama asıl surec benim icin yeni basladı ... dolarla 1015 Dolara almıstım.. o zaman 1.324 YTL karsılıgı.. simdi ki kurla hesaplayınca 1900 liraya yakın oluyor.. ama YTL üzerinden fatura tutarını oderiz diyorlar serefsizler... Ve ben 1.324 YTL ye alamam baska iyi bir makine.. en azından L' Cache i 4 MB olan bi makine alamam.. 250 GB HDD i olan paylasımsız 256 .. ati 1024 MB ekran kartlı . böyle bir model bulmam imkansız..

ben yandım ELLER YANMASIN ... Hickimse ACER ALMASIN !!!

5. B.S.S.

B.S.S. Yeni Üye

Bu ekran sorunu bende de oluyor. Ama benimkinin garantisi bitti o yüzden birşey yapamıyorum. Genellikle Film ya da oyun oynamaya başlayacağımda oluyor. Bende ekranın sağına soluna vuruyorum düzeliyor :D O şekilde idare ediyoruz. [aglamak]

Sayfayı Paylaş