acer 4810tg ekran kartı yardım

Konu, 'Acer Notebook' kısmında gamepark54 tarafından paylaşıldı.

1. gamepark54

gamepark54 Yeni Üye

notebook-genel-f24/butun-notebooklar-icin-ati-ekran-karti-suruculeri-t234.html

bu konuda önerilen herşeyi yaptım ancak hala problemlerim devam ediyor yardımcı olabilirmisiniz.abartısız 48 saattir ugrasıyorum.

1.Eğer bilgisayarınızda kurulu değilse MSXML 6.0'ı buradan indirin ve kurun ........kurdum....

2.Bu adım sadece xp kullananlar için geçerlidir. Eğer kurulu değilse .net framework'ü indirip kurun. ...
    ....kuruldu..
    3.buradan işletim sisteminiz için uygun programı indirip çalıştırın. İşletim sisteminiz ne ise onunla ilgili satırdaki sürücüyü indireceksiniz. verilen linkten güncel sürümünü yükledim
    4.Programı çalıştırdığınızda ilk aşamada C diskimize ati isimli bir klasör açacak. Bu yeterli. Programı tamamen kurmanıza gerek yok..... aynen bunuda kurdum....

5.ati_mod_tool_mobility_modder_1210 programını indirin. (zip şifresi="notebook.gen.tr")- Programı açıp browse ye basın ve C:ATI/SUPPORT/7-10-mobile_xp32_dd_ccc_enu_53252 klasörünü seçin (bu klasörün sizdeki adı biraz daha farklı olabilir) . Modify düğmesine basın ve bitene kadar bekleyin. (buraya c:ATI/SUPPORT/8-12_xp32_dd_ccc_wdm_enu_72271)DOSYASI VAR ARKADASIN DEDİĞİ GİBİ FARKLI dosyayı buraya actım.işte bundan sonra problemlerim başlıyor.. [ofof]

2. acer4810T

acer4810T Yeni Üye

bende aynı sorun var yok mu bir çözüm:S :cry:

Sayfayı Paylaş