acer 4710G Ses Sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında curunai tarafından paylaşıldı.

1. curunai

curunai Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba
    acer4710G laptop sahibiyim, bilgisayarı alalı daha 1 hafta olmadı, kurulumu vatan bilgisayarda yaptırdım, fakat ses sürücüsü doğru tanıltılmasına rağmen dahili hoparlörlerden istediğim sesi alamıyorum, 4710 sahibi olan başka arkadaşlar varsa aynı sorunu sizlerde yaşadınızmı bilgilendirebilirmisiniz? Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız nasıl bir çözüm buldunuz.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

istediğim sesi alamıyorum derken neyi kastediyorsunuz?

3. curunai

curunai Yeni Üye

istediğim sesi alamıyorum derken ses çok az
    diğer laptoplarda bir şarkı açtığım zaman hoparlörden yeteri kadar ses alabiliyorum
    ama acer 4710 dan çok fazla ses cıkmıyor, duymak için dibinde olmak lazım ve üstelik bu son sesde.

Normal bir telefondan dinleseniz şarkıyı çok daha iyi ses veriyor. Yani ikisini yan yana koyun telefon ve laptopu TELEFON çok daha iyi ses cıkarıyor.

Elinde 4710 olan ve böyle bir sorunla karşılaşan varmıdır?

4. ertanturker

ertanturker Yeni Üye

Arkadasim ne kadar sesli muzik dinledigine bagli gibi geliyor. Acer laptoplarda ses duzeyi aspire lerde ozellikle cok iyi degil. Diger duydugun acer modellerinde ses yuksesse senin laptopuna gore teknik servise gotur derim.

5. curunai

curunai Yeni Üye

merhaba arkadaşım
    diğer acer 4710g laptoplar da da durum farklı değil, ses tüm aynı marka model laptoplarda az, fakat benim bahsettiğim diğer marka model laptoplarda ses daha iyi çaıkarken neden acer larda cok az.

Araştırmalarıma göre Daha önce kimse bununla ilgili birşey yazmamış bende sorunun benden kaynaklandığını düşündüm, yada kimse çok umursamamış diyeyim, ama sesin az olması beni inanılmaz derecede rahatsız etti, şarkıyı yüksek sesle dinlemek istiyorum ama doğru düzgün ses yok.

6. curunai

curunai Yeni Üye

arkadaşlar
    elinde acer 4710 olan varsa sesle ilgili bu sorunu benimle paylaşabilirmi acaba?
    sizde de ses azmı?

7. belkıs

belkıs Yeni Üye

bende hiç ses çıkmıyo driver tanımıyo ne yapabilirim

8. belkıs

belkıs Yeni Üye

bu yöneticiler nerede ya sorularımın hiç birinin karşılığını alamıyorum

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yöneticiler yada diğer üyeler de insan. Onlarda yemek yiyor, dışarı çıkıyor.
    Peşpeşe mesaj yazmak kurallarımıza aykırıdır. Bu sebeple uzaklaştırıldınız.

10. belkıs

belkıs Yeni Üye

evet yöneticilerin insan olduğunu biliyorum sadece şuan müsait değiliz diyebilirsiniz de mi?

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

burada olmadığımız zaman nasıl burada değiliz ya da müsait değiliz yazabiliriz.
    Lütfen biraz anlayışlı olun.

12. belkıs

belkıs Yeni Üye

ben 4710G aldın lınux proğramlıydı for matladım xp yükledim ses driveri tanımıyo ne yapabilirim bu konuda yardımcı olabilir misiniz teşekkürler...

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ses sürücüsünü kurmak için tam olarak ne gibi işlemler yaptınız.

14. deliibrahim

deliibrahim Yeni Üye

dünyanın hiçir forumunda 9 dakkada yanıt alamazsınız sayın belkıs... biraz sabırlı olun lütfen..

15. curunai

curunai Yeni Üye

merhaba
    benimde halen sorunlarım devam etmekte
    yani istediğim sesi alamıyorum, diğer laptoplar müzik seti gibi calarken benim acer 4710g şu mp3 playerlara takılan kulaklıkların dışa verdiği ses gibi (biraz abartılı oldu ama diğer laptoplara göre öyle)

geçenlerde de bir arkadaşımın aynı laptopunda
    birkaç gün kullandıktan sonra cihazı hoparlörlerden bariz bir şekilde cızırtı duyuluyor.
    benimkide arada veriyor

bu yazılanları okuyan arkadaşlara sesleniyorum, sakın bu laptopu almayın...

16. mRocK

mRocK Yeni Üye

müsait değiliz diyecek kadar vakit bulup yazabilsek sorunuza cevap yazarız değil mi biraz daha mantıklı olalım lütfen

17. akdag44

akdag44 Yeni Üye

Aspire 4710g lerde herhangi bir ses sorunu mevcut değil. Kurulumu yapanlarla görüşün bence. becerememişler gibi geliyor. veya gönderin bakiyim. Gazinatep yetkili servisi.

Sayfayı Paylaş