acer 4710 almayı dusunuyorum lutfen yardım !!!!!

Konu, 'Notebook Genel' kısmında zafer_56 tarafından paylaşıldı.

1. zafer_56

zafer_56 Yeni Üye

oncelıkler selamlar aslında 4315 almayı dusnuordum ama ben oyun oyun amaclı kullanacagım ıcın ve 4315 ıslemcısı celeron oldugu ıcın cazgectım sımdı 4710 var onu almayı dusunuorum core duo ıslemcı 2 gb ram var sizce istediğim performansı elde edebilir miyim? eğer kullanan arklar varsa bilgilerni benimle paylasırsa sevinirim [imdat] [imdat]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Daha öncede söylemiştim tekrar yazayım. Tümleşik ekran kartı olan notebooklar ile oyun performansı sadece bir yere kadar olur. Orta seviye oyunları ancak oynarsınız. iyi oyunların birçoğunu en düşük ayarlarda bile oynarken zorlanırsınız. Eğer amacınız sadece oyun oynamaksa notebook yerine pc alın daha iyi.

3. zafer_56

zafer_56 Yeni Üye

saka bey pc zaten var ben notebook almak ıstıorum ya 4315 neyse de 4710 da core duo ıslemcı ve 2 ram var kullanan arklar var oyun performansı iyi oldugunu soyluorlar. yan tumlesık ekran kartı var dıe oyun oynayamayacakmıyız? [imdat]

4. zafer_56

zafer_56 Yeni Üye

saka bey pekı bana bır notebook onerebılırmısnız butcem 800 ytl cıvarı acer olursa i olur

5. gloster

gloster Yeni Üye

bu konuda saka kardeşim çok güzel açıklama yapmış bu modeli iyi bilirim sen yine almayı düşünüyorsan ati ekran kartlı olanı al birde intel ekran kartı olanı var bu modelde ati ekran kartlı olan tercihimdir.

6. zafer_56

zafer_56 Yeni Üye

gloster kardesım oncelıkler verdıgın bılgı ııcn tşk ederm
    ya ben normalde bıldıgın msn veya ınternette dolasmak ıcn notebooku alıorum ama bunun yanında oyunda oynamak ıstıorum yani bnm oynıcagım tek bır oyun var onu kasmadan oynatırsa yeter bana atı lı ekran kartı alırsam oyun performansı daha ii olurmu kardesım ? ;)

7. zafer_56

zafer_56 Yeni Üye

baska fıkrı olan yoqmu ? :cry: :cry:

Sayfayı Paylaş