Acer 4315 ve Taşıma Çantası Sorunsalı (14.1)

Konu, 'Acer Notebook' kısmında [C_a_N_e_R] tarafından paylaşıldı.

1. [C_a_N_e_R]

[C_a_N_e_R] Yeni Üye

Arkadaşlar öncelikle merhaba,
    Sitenizin yeni üyesiyim. Acerin 4315 modelinden aldım. Bildiğiniz gibi çanta vermiyorlar yanında. Piyasada da en çok 15 ve 15.4 inç çantalar bulunmakta. Bu bilgisayara nasıl çanta bulacağım? Uygun fiyatlı, adaptörünü de içine alabilecek bir çanta arıyorum. Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ben 15 inçlik bir çanta buldum, fiyatı da güzel ama acaba büyük mü gelir çok. Çantanın içinde langır langır oynamasını istemem bilgisayarın. Resmi de şudur.

Cevaplarınız için teşekkürler.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

langır lunur oynayacağını sanmam ama küçük ekran notebooklar için de çantalar var diye biliyorum,iyi araştırdınız mı?

3. [C_a_N_e_R]

[C_a_N_e_R] Yeni Üye

İnterneti yeterince araştırdım. 14.1 inç için olanlar var fakat en az 60-70 ytl. Benim bütçemi şu an sarsıyor. Ayrıca bu 14.1ler de adaptör koyma yeri var mı onu da bilmiyorum. Bazıları sadece laptop için incecik tasarlanmış. Off off acerin orjinal çantası olsa keşke :(

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bende 15.4 çantasında 14 inç notebook taşıyorum. şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım.

5. [C_a_N_e_R]

[C_a_N_e_R] Yeni Üye

Taşma sorunu falan oluyor mu acaba? yada aşırı bir boşluk. Mümkünse sizden bir resim istesem :? Aldın mı bi kere almak istiyorum. Teşekkür ederim.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ben notebooku neredeyse hergün evden işe işten eve taşıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Kullandığım notebook asus a8 serisi 14.1 inç.

Sayfayı Paylaş