Acer 2420 notebook ekran kartı sürücüsü

Konu, 'Acer Notebook' kısmında -zombi- tarafından paylaşıldı.

1. -zombi-

-zombi- Yeni Üye

Slm arkadaşlar benim acer laptobum var geforce yüklüyemiyorum nedeni ise pc min ekran kartı modelini bulamamam.:( ve ati de yüklü değiL :( Anlıycağınız çoğu oyunum çalışmıyor :( Laptobumun kitapçığına baktım fakat yazmıyor yazsada ingilizce anlamıyorum,laptopu alalı 3 yıL oLdu..Önceleri yüklüydü sonra formattan sonra yüklüyemedim...Yardım edin nasıl buLurum pc min ekran kartı markasını??? Acer 2420 Saygılarımla...

2. pirangi

pirangi Yeni Üye

3. -zombi-

-zombi- Yeni Üye

tmm da arkadaşım bu linklerdeki ge forcemi yhoksa ekran kartı driverımı bana acerle veriLen cd de vardı zaten ekran kartı driverı ama ge forceyle alakası yoktu..Şimdi bunlar tam oLarak ne ge forcemi yoksa ekran kartı driverımı?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

iki sürücüyü de indirip deneyebilirsiniz?

Yada en başta yapmanız gereken şeyi everest ile alınmış donanım raporunu eklersiniz. Bu raporda ekran kartınız yazar.
    Ya da gpu-z programını indirip kurabilir ve bakabilirsiniz.

5. -zombi-

-zombi- Yeni Üye

ikisinide bilgisayarımda denedim açmadı bilgisayarım Windows XP PERFECT SP3 :( bana acer 2420 notebook geforce Lazım...

6. -zombi-

-zombi- Yeni Üye

Alla Razı olsun "saka" isimLi arkadaşım uğraşmışsın deneyeceğim...Şimdi İndiriyorum olur yada olmazsa yazarım...

7. -zombi-

-zombi- Yeni Üye

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

zaten hata vereceğini tahmin ediyoruz. Sürücüyü güncelle diyerek denediniz mi?

9. -zombi-

-zombi- Yeni Üye

maalesef bende internet yok :( eğer olmadan da güncelleniyorsa nasıL olucak?

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İnternete gerek yok. Buradan indirdiğiniz sürücüleri muhtemelen c diskinde nvidia isimli bir klasöre açmışsınızdır.
    Aygıt yöneticisinde ekran kartına sağ tık, sürücüyü güncelle diyerek, nvidia klasörünü ve içindeki klasörleri göstermeyi deneyin.

Sayfayı Paylaş