Acer 2008'in ikinci yarısında 6 milyon ucuz notebook satacak

Konu, 'Eski Haberler' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Acer 2 yeni ucuz notebook sunumu yapacakmış. Bunlar;
    8.9 inç ekranlı aspire ve 12.1 inç ekranlı slim gemstone aspire olacakmış.

Acer 2008 yılının ikinci yarısı için bu iki modelden notebook üreticilerine 6-6.5 milyon adet civarında üretim yaptırıyormuş.

Bu arada acer lcd panel üreticisi AU Optoelectronics (AUO)'e 1 milyon 12.1 inç giriş seviyesi lcd siparişi vermiş.

Acer's 8.9-inch modelinden de 5-5.5 milyon adet üretilmesi bekleniyormuş.

Diğer taraftan asus firması da AU Optoelectronics (AUO) firması ile 12.1 inç ekran için pazarklık halindeymiş.

2. xcodex

xcodex Yeni Üye

3 adet acer bilgisayar kullandım, çok ta memnun kaldım hata degistirisem yine alabilirim.

3. sarsilmaz1983

sarsilmaz1983 Yeni Üye

acer aspire 5720g aldım
    orijinali vista yüklüydü
    2 gb ramla tam verim alamıyordum
    xp yi attırdım
    çok uğraştım hem zaman hem maddi olarak
    hiç birşey bilmeden birazcık bilgi sahibi olduğum için acer e teşekkür ediyorum
    acer i tavsiye etmiyorum

4. sarsilmaz1983

sarsilmaz1983 Yeni Üye

bir de acer in ucuz olmasının nedeni olarak genelde elde kalmış ürünler olduğu içinmiş
    bende ucuza alınca anladım
    dizüstü alacak arkadaşların benimle aynı hataya düşmemelerini umarım

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Elde kalmış sözünü biraz açar mısınız?Hangi bilgilere dayamarak bunu söyleyebiliyorsunuz?Acer gayet güncel modeller çıkarıyor,nesi elde kalmış acaba?

6. sarisapka

sarisapka Yeni Üye

bende acer aspire 5520 modeline aldım yaklaşık 3 ay önce amd turiaon 64 x2 2.2 ghz 4 gb ddr2 ram nvidia geforce 8600m gs 512 mb paylaşımsız ekran kartı 250 gb hdd vs... çok memnunum şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım 1700 ytl 2 ay araştırdım ve bu özelliklerde bu fiyata "acer"

Sayfayı Paylaş