acemiyim yardım lütfen

Konu, 'Hp Notebook' kısmında celo4007 tarafından paylaşıldı.

1. celo4007

celo4007 Yeni Üye

yıllardır masaaüstü kullanıcısıyım
    güzel bi sistemim var.işte öğle arası ve seyahat ederken film izlemek için ikinci el bi hp 500
    aldım.centrino 1.73 512 ram ve intel 128 paylaşımlı ekran kartı.
    basit bir iki oyun bulunsun diye gta san andreası yükledim.
    oyun minumum 64 ekran kartı ve 256 ram istiyo.
    önerilen ise 128 ekran kartı ve 384 ram.
    oyunda grafik kalitesi olarak low-medium-high ve very high var.
    ama ekran kartım bırakın very hıgh mediumda bile sorun çıkarıyo makine takılıyo.
    lowa alırsam oynayabiliyorum.ekran kartının intelin programı ise kullanılan olarak 30 mb.tan fazla göstermiyo hangi kaliteyi açarsam açıyım.
    programdamı bi sorun var anlamadım.
    yardım lütfen
    bide bu bilgisayarın işlemcisi masaüstü celerona veya pentiuma göre kaç mghtz'e tekabüleder. teşekkürler

2. hacas

hacas Yeni Üye

mrb arkadaşım ilk önce ekrankartının son güncelleştirmelerini yap zaten o sistemle rahat oynamayı pek bekleme notebooklar masa üstü pc göre daha gücsüz olurlar sonuçta mobil:)

3. forqueen

forqueen Yeni Üye

kardeş bende arkadaşıma katılıyorum makinanın son güncel driverlarını hp' den indir vede kur sorunun muhtemelen çözülecektir şuda bir gerçekki makinandan çok büyük bir performans bekleme çünkü celeron işlemci var üzerinde her nekadar ramin yüksek olursa olsun sonuçta işlemcinin yetebildiği kadar işlev yapacaktır kısacası saniyenin onda birini hesaplaya bilirmisin sen hayır tabikide ama işlemcin hesaplar işte celeron ( core2 core4 ) ..... aradaki fark bu işlemcininde yetersizliği o yüzden fazla yorma bence makinanı yinede güzel bir makinan var sağlıcakla kal kardeş

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş