A210-1AP Mikrofon sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında ssspy tarafından paylaşıldı.

1. ssspy

ssspy Yeni Üye

Sayın ilgililer merhaba,

Öncelikle kurallara aykırı bir mesaj yazıyorsam şimdiden özür diliyorum konuyu sitede aramama rağmen bir bilgiye ulaşamadım.

Benim notebook Toshiba Satellite A210-1AP dir. Mevcut olarak gelen Vistayı sitedeki gibi formatlayıp yerine Xp kurdum. İlk kuruşumda bir sorun olmamasına rağmen 2. kuruşumda mikrofonla ses kaydettikten sonra ses çok alçak çıkıyor. Tüm ses ayarlarına bakmama rağmen sesin şiddetini artıramıyorum. Ses çıkışı film müzik vs lerde normal olmasına rağmen mikrofonla kaydedilen ses neden alçak olabilir? Konuyla ilgili yardım rica ederim

Not: Tüm mikrofon ses ayarları en yüksektedir.
    Önceki kurulumda bu sorun yoktu.

2. spyfurky

spyfurky Yeni Üye

arkadasım bu sitede sorulara cvp vermiyorlar:) onu gerçekten fark ettim.kaç defa seninkine benzer bişe yazdım cvp veren olmadı..

aynı pc den bende var 1 sene xp kullandım.sana tavsiyem xp kullanma birçok sorun yaşarsın..çünkü 1ap modeli xp yi tam anlamıyla desteklenmiyor.ewet driverları uydurursun.ama sorun yaşarsın özellikle ekran kartıyla.bu yazmı okuyack bu işten anlayan biri mobilty ile ekran kartı çözülür diyebilir ama hayır...yine sorun yaşatıyor çok denedim...sonra vistaya geçtim

Gelelim senin sorununa mikrofondan az ses geliyorsa denetim masasından realtek progmaını bul ordan mikrofon ayarlarını yapabilirsin.yapamazssan özel msj at yardımcı olayım

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu sitede sorulara cevap vermiyorlar ne demek açıklar mısınız?
    Bu sitedeki insanlar dünyadaki bütün cevapları bilen ama sırf inat olsun diye cevap yazmayanlar mı?

Mesela bu sitenin üyesi olarak sizin mesajlarınıza bakalım. 19 tane mesaj yazmışsınız. Bir tanesinde bile herhangi birine yardımcı olacak bir şey yok. Sadece kendi sorunlarınızı nasıl çözeceğinizi soruyorsunuz. Ne hakla kimse cevap yazmıyor diyebiliyorsunuz? Siz bir tane bile cevap yazmamışsınız. Kimse cevap yazmıyor demeye nasıl cesaret edebiliyorsunuz?

Mesaj sayıma bir bakın bakalım kaç kişiye cevap yazmışım. İnsanda ne heves ne zevk hiçbirşey bırakmıyorsunuz.

Sayfayı Paylaş