a210-16g recovery disk

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında tilbosfo tarafından paylaşıldı.

1. tilbosfo

tilbosfo Yeni Üye

Arkadaşlar öncelikle merhaba;
    Başlıktan anlaşılabileceği üzere toshiba a210-16g kullanıcısıyım. Bilgisayarımı aldığımda gelen vista recovery diski yurtta çalındı uzun zaman önce. Ben xp kullanıyodum sorun olmuyordu ama artık vistaya dönmek istiyorum. Ankaradaki servise sordum bir kopyasını alabilir miyim diye böyle bir uygulamalarının olmadıklarını söylediler. Elinde olup bu cd yi paylaşmak isteyen biri olursa çok sevinirim. Karşılık olarak düşük miktarda para verebilirim. Ayrıca elimdeki xp driverları, güncel diziler ve ya anime cdlerim de takasa açıktır. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
    İrtibat için pm atın lütfen.

2. karaf

karaf Yeni Üye

Bu modelle ilgili forumda bir ana başlık var lütfen sorun ve sorularınızı orada paylaşınız.

Ayrıca bence Ankara'daki servisin verdiği yanıt normal değil. Ücretsiz olmasa dahi size ücreti mukabilinde bu diskleri vermek zorundalar diye düşünüyorum. En azından başka markaların bu şekilde de olsa yardımcı olduğunu biliyoruz.
    Son olarak herhangi bir Vista Home yükleyip bilgisayarın altındaki anahtar ile etkinleştirmenizde mümkün. Sürücüleride buradan yada sitesinden temin etme şansınız var. Yani Recovery disklerine çokta ihtiyacınız yok!

NOT:Konuya ana başlıktan devam ediniz!

Sayfayı Paylaş