A210-15J Bekleme modundan sonra kapanmıyor

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında koala12 tarafından paylaşıldı.

1. koala12

koala12 Yeni Üye

Toshiba A210-15J laptop üzerine XP kurulu. Sorunum şöyle:

Bilgisayarı hazırda bekletme ya da bekleme moduna alıp, tekrar açtıktan sonra bir daha asla kapatamıyorum yada bekleme/hazırda bekletmeye alamıyorum. Şöyle ki; ilk açılışta problem yok, ilk bekleme/hazırda bekletmede bir problem yok, tekrar açmada problem yok, ancak bir sonraki kapatma ya da hazırda bekletme seçeneğinde sistem "Bilgisayarınız hazırda bekletmeye hazırlanıyor" veya "Bilgisayarınız kapatılıyor" yazan yerlerde kilitlenip kalıyor. Düğmeye basarak kapatmak zorunda kalıyorum. Bir çözümü var mı bu işin?

2. koala12

koala12 Yeni Üye

Bu sorun bana özgü bir sorun galiba.

3. blackforever

blackforever Yeni Üye

Cihaz donuyormu???

4. ozgurozkan

ozgurozkan Yeni Üye

Selam kardeşim Aynı sorun bendede var 2 kere formatladım ama geçmedi ne yapcağımı bilmiyorum Sen çözümünü bulduysan
    bana mail atarsan çok sevindirirsin beni... adres : ozgur_ozkan1@hotmail.com

5. utku67

utku67 Yeni Üye

selam arkdaslar bendede a210 15j var vıstalıydı bekleme modunda donuyodu dugmeden kapatıyodum sımdı xp ye cevırdım ama bu seferde makına ılk acısımda kesın donuyo dırek donuyo masa ustu gelınce sonra dugmeden kapatıp tekrar acıyorum sorun neden olabılır bı yardımcı olursanız cok sevenırım adresım acobe_mercan@hotmail.com

Sayfayı Paylaş