A200-1N2 SORUNLARI

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında orhanolmez tarafından paylaşıldı.

1. orhanolmez

orhanolmez Yeni Üye

Hocam benim laptop ta toshiba a200-1n2 de dual mode toucpad özelligi varmı cünkü kutunun üzerinde oyle biseyler vardi bilgisayarı actim touchpad yeri mavi ısık falan yanmıyor bunu etkinlestirmekmi lazım acaba ....

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

A200-1Ah,A200-1VL,A200-23 serisi gibi modellerde var.Eğer touchpadin üzerinde kısayol ikonları görüyorsanız dual mode'dur.Hiçbirşey yoksa dual mode değildir.Eğer dual mode ise touchpadin sağ üst kısmında altlı-üstlü ok işaretleri var,oraya bir kez parmağınızla tıklamanız ışığı yakacak ve touchpad kısayol erişim merkezine dönüşecektir.

3. serhan1202

serhan1202 Yeni Üye

ben a200-1ah kullanıyorum ve çift yönlü oka bastığımda hiçbir tepki vermiyor touchpad ne yapmam gerekiyor acaba aktif hale getirmenin başka bir yolu yok mu

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

denetim masasından fare ayarlarına girin,orada synaptics luxpad diye bişey var onun ayarlarına girip bakın,tam olarak nasıl olacak bilmiyorum fakat fabrika ayarlarında zaten aktif olarak geliyor.Siz onu kapatmış mıydınız ki?Harici Mouse kullanıyorsanız o yüzden devreye girmiyor olabilir.Mouse u çıkarıp denediniz mi?Bınları yapın yine de çalışmazsa tekrar yazarsınız,uygun bir zamanda cevap veren olur.

5. serhan1202

serhan1202 Yeni Üye

normal ayarlar hepsi kablosuz fare var onuda çıkartıp denedim dediğiniz gibi gene bişe farketmedi uzun süredir kullanıyorum ama hiç yanmadı oranın ışığı bugün araştirim dedim ama olmadı malesef

Sayfayı Paylaş