a200 1ah

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında girift tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. girift

girift Yeni Üye

aynı adla bir konu daha açmıştım ,ama yönetici arkadaşımız şu mesajı yazıp konuyu kilitlemiş.
    Re: a200 1 ah
    Emrah 30 Mar 2008, 01:21

Şu başlığa sorunuz soruyu,teşekkürler...Ayrıca driver arama ile ilgili de bir başlığımız mevcut,biraz araştırın Toshiba forumunda lütfen.
    toshiba-f6/toshiba-satellite-a200-1ah-resim-ozellik-ve-xp-kurulumu-t117.html

birincisi ben sitenizi didik didik aradım bu konuyu yaçmadan önce yok. (bulamadım demiyorum)
    ikincisi verdiğiniz link xp kurulumu benim sorum vista kurulumu ne alaka.
    üçüncüsü beni banlayabilirsiniz bu forumdan fayda sağlanmaz.
    dördüncüsü yetkiyi doğru kullanabilmek herkezin harcı değildir.

saygılarımla.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bu forumda 1 model için bir başlık yürütülür değerli arkadaşım.XP de olsa VISTA da olsa sorunuzu oraya sormak çok mu zor?O yüzden sorunuzu oraya sorun dedim ama bu saldırgan tutumunuz biraz garip geldi.Sorunuzu oraya sormanızda ısrarcıyız,ayrıca forumu didk didik ettiğinizden de şüpheliyim çünkü şuraya baksaydınız nasıl driver aranacağını görürdünüz...
    toshiba-f6/toshiba-surucu-yuklemeleri-vista-xp-t170.html
    'YOK' diyerek kendinizden o kadar eminsiniz ki...Hiç yanılabileceğinizi aklınıza getirmiyorsunuz.Biz burada gönüllü yardım eden insanlarız,bu şekilde şuçlanmak hakkımız değil diye düşünüyorum ve bu konuyu da kilitliyorum.Lütfen tartışmak için daha fazla konu açmayınız.Kimseyi banlamak gibi bir fantezimiz de yok bunu bilmenizi isterim.Yetkiyi nerrede ve nasıl kullanacağımız forum kurallarında açıkça yazılıdır lütfen tekrar okuyunuz...Ayrıca kurallarımızda yöneticilerden hesap sormak da yasaklanmıştır fakat ben yine de nezaketen bu fıorum için çok önemli 10 dakikamı ayırıp size bu yanıtı yazdım.
    site-kurallari.php

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş