A200 1 UB touchpad

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında alibabuscu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alibabuscu

alibabuscu Yeni Üye

mrb arkadaşlar ekranın üst kısmında bulunan toshibaya ait görev çubuğundan touchpadi normal mause kullanıyorum diye devre dışı bıraktım ertesi günde başlangıç dosyalarından görev çubuğunu yanlışlıkla kaldırmışım ve touchpadi artık çalıştıramıyorum görev çubuğun sistemdeki adını söylerseniz yada nasıl çalıştığını söylerseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Başlangıç programlarındaki ismini soruyorsanız Synaptics yazar.

3. alibabuscu

alibabuscu Yeni Üye

Synaptics touchpadin program adı benim istediğim fareyi ekranın üst kısmına getirince çıkan siyah renkte ayar çubuğu. driveri yada nerden çalıştığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hmm ben yanlış anlamışım pardon,başlangıç programlarınız içinde Toshiba Flash Cards,KeNotify Application ve SVPWutil etkin olması gerek...

5. alibabuscu

alibabuscu Yeni Üye

teşekkür ederim sorunu çözdüm

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Yazdıklarımı yaparak mı çözdünüz yoksa başka bir çözüm yolu mu buldunuz?

7. alibabuscu

alibabuscu Yeni Üye

kenotify programını arattırıp buldum çalıştırdım ve üstteki çubuk çıktı ordanda touchpadi etkin hale getirdim sorun çözüldü.

8. ggg777

ggg777 Yeni Üye

Touch pad sorunu bendede var gerçi tam olarak touchpad değil sorun FN+F9 çalışmıyor.
    Sebebini tam olarak anlayamadım toshibanın flash kartlarını da kapattım ve komple gitti bilgisayar onuda bulamıyor.
    FN tuşlarım aktif bir tek FN+F9 tuşum çalışmıyor.
    Ne yapabilirim??

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş