A 300 LER NASİL BAKALİM ARKADAŞLAR

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında mustafacan123 tarafından paylaşıldı.

1. mustafacan123

mustafacan123 Yeni Üye

(A 300 17 N İNTEL) VE( AMD125) KULANAN LAR

arkadaşlalar ben pir pc teknisyeni olarak toshibanin vizyonunu aşa yukar biliyorum
    ama anlayamadiğim a 200 serilerrinde olsun l 10 , a 100 olsun irili ufakli donanimsal sorunlar var bende bu modelerin hepsini kulandim dedimki acama bende bir şansizlik midir acaba bu kusurlar araştirdim hemen hemen yarisinda var bir sorun var en son a 200 1 vl aldim yani hatri sayilir bir katakgori ama sorunlar bitmedi şaşirdim kaldim ya hic test etmezmisiniz zaten tek vista kuruluyo artik ya kamera sorunu var şimdide bazilarinda ekran sorunu var hayret etim cok şimdi a 300 ler cıktı off cok şik kasa ama kasayla bitmez kasaya kanmamak lazim kasasi guzell ama işlevi onemli diyeyim kulanan arkadaşlardan ricam buraya yolari duşerse bir iki satir karalasinlar bakalim nasilmiş A300 bilelim benim diyecem a 200 den uzak durun başiniz ağirmasin ha ben servislerede cok gitim bahsetim bu olaylardan ama herkes kurumunu savunur kimse bize gelen sorunlar yok diyorlar ilk sizden duyduk diyorlarr şaşirmamak lazim hadi iyi gunler herkese boll paylaşimlar arkadaşlarr

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

a300 ün her modeli ile ilgili açılmış konumuz var. Hangisi ile ilgileniyorsanız o konuya balabilir/yazabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş