8600M GS Mİ YOKSA 8600M GT Mİ DAHA PERFORMANSLI?

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında bismarck tarafından paylaşıldı.

1. bismarck

bismarck Yeni Üye

Uzun süredir kullanmakta olduğum 13.3" toshiba u305 - s5077 laptopumu satarak LG E500 - UAP44T marka ve model laptop satın aldım.Yeni LG laptopum özellik olarak gayet tatminkâr.Yani T7700 2.4 ghz işlemci, 4 gb ( 2+2 ) veritech ddr2-667 mhz ram, 200 gb hdd, 15.4" lcd, 8600M GS, 1.3 mp web cam vs vs vs.

Sormak istediğim ise 8600M GS mi daha performanslı bir ekran kartı yoksa 8600M GT mi daha performanslı bir ekran kartı.Daha önce bu forumda notbook işlemcilerinin performansları ile ilgili bir excel dosyası şeklinde tablo vardı.Ekran kartları için de böyle bir tablo veya link var mı?Yardımcı olursanız sevinirim.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. bismarck

bismarck Yeni Üye

Peki, benim listelerdeki 3dmark skorlarını yakalayamamamda sistemimdeki program şişkinliğinin ektisi, açıkta olan programların olması yani puanlama yapılırkan arka planda virüs programı gibi açık programların olması, sistemde recovery olması gibi etkenler direk olarak etkili olmuş olabilir mi?

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Tabii ki.

5. bismarck

bismarck Yeni Üye

Bir soru da işletim sistemi için.Acaba bu puanlar vista'da mı daha çok gelişir yoksa windowx xp'de mi daha çok gelişir?Kart hangi işletim sisteminde perofrmansını gösterir?

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Zaten bu puanlama vistanın kendi puanlaması,xp ile bir alakası yok.

7. çöplük

çöplük Yeni Üye

arkadaşlar MONSTER notebooklarda var bu iki modelden ben aradım firmayı sordum 8600GT ekran kartlarının daha iyi olduğunu söylediler..

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Zaten 8600gt nin daha iyi olduğu net bir şekilde biliniyor,bunun için firma aramaya gerek yok ki.

Sayfayı Paylaş