7720g vistayı xp ye çevirmek istiyorum yardım lütfen

Konu, 'Acer Notebook' kısmında TUREW tarafından paylaşıldı.

1. TUREW

TUREW Yeni Üye

Merhaba ben yeni üyeyim 7720 g vista yüklü makine aldım.. proje çizimleri yaptığım için autocad,3dsmax,photoshop gibi ağır programlar kullanıyorum.. Birde üstüne üstlük crysis de oynamaya çalışıyorum. fakat hep felç durumda. Makine Core 2 duo 2.4 ghz, 2gb ram 8400 gs ekran kartı var. ama bu özelliklere rağmen sorun vista olduğunu söylüyorlar. acer ın sitesinde xp driverlar yok.. nasıl bulabilirim.. şimdiden teşekkürler..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Başlığı küçük harfle yazın, mail adresinizi silin, benim takma adımı silin. Bir de şuradaki kurallarımızı okuyunuz. site-kurallari.php

Ondan sonra sorunuza çözüm arayabiliriz.

3. TUREW

TUREW Yeni Üye

Site kurallarını ihlal ettiğim için herkesten özür dilerim.Forum kurallarına çok hakim olamadım

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Düzeltme için teşekkürler;
    Aradığınız sürücüler şu adreste mevcut. Benim önerim aşağıdaki adresten sürücüleri indirdikten sonra bu forumdaki 5720 konusunda anlatılan sıra ile kurmanızdır.

http://www.notebookdriverdownload.com/k ... ivers.html

5. TUREW

TUREW Yeni Üye

Hemen hemen burada hepsi var fakat nvidia nın 8400 gs 256mb driverın xp tanımlısı yok.. daha önce başka markalara ait driverları vista versiyonda denedim onları bile kabul etmiyor.. Hatta acer a mail bile attım xp dirverları için cevap vermediler..nasıl çözücem

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

7. TUREW

TUREW Yeni Üye

teşekkür edrim gerekli driverlerı indirdim..inşallah kurabilirim..

Sayfayı Paylaş