5930G subwofer sesi sorunu yardım edin

Konu, 'Acer Notebook' kısmında sonyericssoncu tarafından paylaşıldı.

1. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

5930g laptop almıştım 3aydır falan kullanıyorum bu sobwofer denen şeyden bass hariçinde hertürlü ses çıkıyo nasıl bişeydir bu anlamadım ben çazur çuzur bass var neden olabilir yardım edebilirmisiniz

2. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

kimse bişe demicekmi ya

3. Mert_D

Mert_D Yeni Üye

Aynı sorun bende de var kardeşim.. Yaklaşık 6-7 ay oldu alalı pc'yi 1 ay kadar normal kullandım ama sonradan çok sinir bozucu sesler çıktığı için kapatmak zorunda kaldım.. Servise gönderdim daha sonra durumu öğrenmek için aradığımda telefonu açan kişi arızayı bulamadıklarını söyledi.. Bilgisayar lazım olduğu için ertesi gün geri aldım makinayı..

4. pc_doctor

pc_doctor Yeni Üye

bende de aynı sorun var subwofer ı nasıl kapattın???

5. Mert_D

Mert_D Yeni Üye

Kusura bakma yeni gördüm tesedüfen msjını.. Ses ayar denetiminden seçenekler menusundekı özellikleri tıkla subwoofer'ı işaretle tamam de kapat sag tarafa subwoofer ayarı gelicek ordan sona getirebilirsin..

6. jing

jing Yeni Üye

ya bende de bu aralar hoparlörden co kötü ses çıkıyo.bozuk ses.bahsettiğiniz sorun olabilir.ama yeniden acınca gidiyo o sorun.bu subwoofer ı kapatma olayını anlamadım ben.tam basamaklarını anlatır mısın vista için.subwoofer diye bi ayar göremedim

Sayfayı Paylaş