5920g sanırım sorunum büyük yardım edermisiniz

Konu, 'Acer Notebook' kısmında fast2hammer tarafından paylaşıldı.

1. fast2hammer

fast2hammer Yeni Üye

Arkadaşlar sorunum sanırım çok büyük umarım bi çözüm önerirsiniz.

2ay önce bozuldu makinam.alt+f10 dan format atamadım çünkü şifremi unutmuştum.daha sonra orjinal vistadan çekilmiş kopya bi cd bulup vistayı tekrar kurdum.şimdi pc'im tekrar bozuldu.Güvenli kip için f8e basılan yerde takılıp kalıo.f8e basıorum ama işe yaramıo.girmio hiç şekilde o ekrana.ama alt+f10 çalışıyor.Hem kendi recovery hem de yazdığım cd'den deniyorum.yükleme başarıyla tamamlandı diyor bilgisayara reset atıyor ve aynı ekranda donup kalıyor.sadece imleç yanıp sönüyor.naptıysam beceremedim.format bile atamıyorum.yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.Mimarlık okuyorum çizim yapmam gerekiyor ama pc'm açılmıyor

tekrar teşekkürler

2. Levcho

Levcho Üye

Madem ki sadece F8'den sonra ilerleyemiyorsunuz, sorun çok da buyuk değil.
    Sanıyorum, orda sorun yaratan, sabit diskte gizli olan 2 tane bölümdür.
    Bundan dolayı;
    Ya onları silin ve oyle format atın.
    Ya da, cihazın kullanma kılavuzuna bakarak, sıfırdan sistem kurun (yine alt+F10 ile), yani eski alınmış yedeği geri döndürmek gibi değil, sıfır kurulum yapın. Orda şifre sormuyor sanıyorum.

3. CunK

CunK Yeni Üye

sanırım fabrika ayarı demek istemişsin.Fabrika ayarına döndürmedede şifre istiyor!

4. serdarturgut

serdarturgut Yeni Üye

bnde şifre istediğinde bir çok şifre denedim cok forum sitesi dolaştım bi çok fabrika şifresi vermişlerdi hiç işe yaramadı. tam bütün hdd yi silip sıfırdan kuracaktım son kez deniyeyim dedim 12345 yazdım oldu :) aynı sorunu yaşayan arkadaşlar denesin işe yarayabilir

Sayfayı Paylaş