5920g 602g16mi reset tuşu yokmu?

Konu, 'Acer Notebook' kısmında vurkan24 tarafından paylaşıldı.

1. vurkan24

vurkan24 Yeni Üye

arkadaşlar bu laptop arada kilitleniyor kapatmak istediğimde donuyor dün pc den wireless ağda dosya aktarımı sırasında wireless koptu dosya aktarım penceresi kapanmadı ne yaptıysam laptopu normal yolla kapatmayı denedim oturum kapatılıyorda 20 dk belkedi kapanmadmı reset tuşu bulamadım power tuşuna basıp bıraktım reset atmadı sürekli power tuşuna bastım öyle kapandı ama bunun hdd ye zararı var sanırım. 3 kez böyle oldu sanırım bundan sonrada olacak reset için bi yol yokmu ??

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Notebooklarda genellkikle reset tuşu yoktur...açıp kapama tuşuna yeniden başlat konutunu verebilirsiniz belki ama o zaman da kilitlendiği zaman komple kapatamama gibi bir sorun yaşayabilirsiniz.

3. vurkan24

vurkan24 Yeni Üye

kilitlendiği zaman sürekli power tuşuna basılı tutup komple kapatmaktan başka çere yokmudur yani... sanki bu tip kapattığımda hdd den tak diye bi ses geliyor ama normal kapanmalarda öyle bi ses duymadım.. vistanın kilitlendiğinde reset atmasını sağlıyacak bişiyler yapılamazmı? birde bu kilitlenme neden kaynaklanır normalmidir.? yani dosya akatarımı sırasında wireless in kopması normal bir kilitlenme nedeni olabilirmi?

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

sanrım tek çare ctrl+alt+del kombinasyonu olabilir...bir kez yaptığınızda görev yöneticisinden çalışan programları kapatabilirsiniz belki,kapatamasanız bile bu menüden bilgisayarı kapatabilir ya da yeniden başlatabilirsiniz.Bu knuda başka da bir önerim yok.

Sayfayı Paylaş