5520 g xp kurulum da hata YARDIM

Konu, 'Acer Notebook' kısmında pscopat tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. pscopat

pscopat Yeni Üye

merhaba arkadaşlar.
    ben dun sizin yardımınızla vistaya xp kurdum.driverleri yukledim. sorunsuz gibi görünüyordu
    fakat daha sonra msn açtım kameray ayarlarını yaparken mavi ekranla hata verdi.
    daha sonra yeniden başlatıp msn harici normal kullanımda hiçbir sorun yokken msn i açıp ses ve görüntü kurulumundan kamera ayarlarını yapıyordum ki yine gitti.
    ama nbilgisayarımdan baktıgımda kameram çok iy içalışıyor ve hata vermiyor. msn de görüntü ayarını yaparken hata vermesinin sebebi nedir ve sorun nasıl giderilir. yardımcı olurmsunuz lütfen [imdat]

2. pscopat

pscopat Yeni Üye

ya arkadaşlar lütfen bilen birisi cevap yazsın

3. pscopat

pscopat Yeni Üye

saka helal olsun sana çok teşekkür ederim bi yardım etmedin ya! bakanlar da boş geçti hep.
    ama kendi sorunumu kendim hallettim. birdaha da buraya güvenmicem..

4. Levcho

Levcho Üye

Kardeş çok nispet yapmışsın... [ban]
    Konuyu geç gördüm, ama yine de yazmadan edemedim.
    Sendeki arıza çok zor da değil, kolay da değil. şahsen hiç karşılaşmadım.
    Sorunu çözdüysen, geçmiş olsun, bu durumlarda insanlar çözümlerini paylaşır... [bravo]

Lütfen biraz daha sükünetli davranalım. [flowers]

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tövbe tövbe.
    Arkadaşım sana cevap vereceğiz diye bir söz mü verdik.
    Her konuyu biliyoruz diye bir şey mi iddia ettik.
    Sizin gibi arkadaşlar için forum kurallarına bile yazdık. Bir zahmet okuyun.

Bakın okumadığınız kurallarımızda ne yazıyor.

Kod:
      Yardım hakkında

1. Yöneticiler dahil, hiç kimsenin yardım etme zorunluluğu yoktur. Yardım tamamen gönüllü yapılır. Yapılacak olan yardımın büyüklüğü, yardım edecek kişinin yardımseverliğine ve bilgisine kalmış bir şeydir. Hiç bir kullanıcı bir diğer bir kullanıcıyı yardımcı olmamakla suçlayamaz.

2. Hiçkimse yardım etmek, yardım almak için iletiye e-posta adresini yazamaz.

3. Yönetici, yetkililer, editörler dahil hiçkimse yardım karşılığı bir ücret talep edemez. Kullanıcılar da yardım karşılığı ücret vaad edemez.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş