32 GB kapasiteli USB flash bellek

Konu, 'Eski Haberler' kısmında justice tarafından paylaşıldı.

1. justice

justice Yeni Üye

Transcend firmasının JetFlash V60 model taşınabilir belleği 32 GB kapasite sunuyor.

AA pil boyutunda olan bellek 61x18,6x9,88 mm ölçülerinde. Windows Vista, Windows 98SE/ME/2000/XP, MAC ve LINUX işletim sistemlerini destekliyor. Kapasitesinin bu kadar yüksek olması sayesinde birçok kişisel dosya, müzik, digital foto ve yüksek çözünürlüklü HDTV filmlerini tek bir usb belleğe sığdırmak mümkün olacak.

Bellekle birlikte gelen yazılımlar sayesinde USB belleğinizi bilgisayarınız için kilit olarak da kullanabilecek. Yedekleme, elektronik posta alıp gönderme ve dosya şifreleme de diğer yan özellikler olarak dikkat çekiyor.

32 GB'lık Transcend JetFlash V60'ın yaklaşık fiyatı 255 $(yurtdışı). Bu ürünü Teknom bilgisayar´dan ve sanal mağazası olan teknolojiufkundan yaklaşık 196 $ a temin edebilirsiniz…

Kaynak için tıklayınız

2. kuzi

kuzi Yeni Üye

Çok güzel ama pahalı geldi.Teşekkürler

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ya valla geçen gün migrosta gözüme takıldı 2gb kingston usb diski 10.90 ytlydi.Ben 1 gblık olanı 110 ytlye almıştım zamanında... [ban]

4. kuzi

kuzi Yeni Üye

[gulmek] Emrah abi buna Türkçe'de ne denir [gulmek]

5. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

Ama Usb veri alış verişi nasıl acaba hızlı mı bende bi tane SONY vardı ÇAKMA ama orjinal değil 5 GB den sonrasında Disk Dolu hatasını veriyordu.. Ve Çok Isınıyordu

6. kuzi

kuzi Yeni Üye

7. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

sanmam bence kayıp alan bundan diğerlerine göre daha fazladır

8. kuzi

kuzi Yeni Üye

doğrudur.aman ya boşver alacak değiliz.255$ doları versem benim alış veriş hızım düşer :D Hararet yaparım :D

9. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

:D Katılıyorum sana

10. iGroN

iGroN Yeni Üye

Carrefour mağazalarında geçen bir kampanya yaptılar ve 20 milyona 8 GB usb bellek sattılar . . Tekrar ürün gelirse kaçırmamayı planlıyorum . . [polis]

Sayfayı Paylaş