1AH ile XP kurmak?

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında selcukatli tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selcukatli

selcukatli Yeni Üye

1AH ile sorunsuz bir sekilde XP kurmayi basarabilen oldu mu?

Genel baslik altindaki guideline'i takip etmeme ragmen kur ekraninda driverlar load edildikten hemen sonra mavi ekran aldim ve

unknown hard error
    ntdll.dll

gibi bir hata ile karsilastim. Acaba oradaki chipset driverlari mi uyumsuz? BIOS'tan sata disable edilerek yapılabiliyorsa BIOS'tan nereden yapılacak bilen var mi? Ne gibi bir prosedur izlenmeli bu durumda?

Simdiden tesekkur ederim

Selcuk

2. selcukatli

selcukatli Yeni Üye

!!! Toshiba a200-1ah ile xp kurmayi becerebildim !!!

Genel forum basligi altindaki xp kurma thread'ini takip edin, fakat oradaki sata driverlarini indirmeyin cunku oradakiler 1ah ile calismiyor.

Su linktekini indirin:

http://www.rapidshare.com/files/56711652/Driver.rar

Buradakini image extract faln yapmaniza gerek yok gereneken driver dosyalari direk dizin altinda var. Sonra nlite ile bunlari kullanin o thread'deki bilgiler dogrultusunda. XP'nin yuklendigini goreceksiniz!

Iyi xp'ler

Selcuk Atli

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Cevap için teşekkürler. Bu dosyada herhangi bir şifre var mı?
    Genel deki başlığa toshiba kullanıcıları bunu indirsin diye ekleyebiliriz sanırım.

4. selcukatli

selcukatli Yeni Üye

Rica ederim. Ekleyelim tabi. Dosya sifresiz.

5. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

sorunsuz bir şekilde xp yi kullanabiliyorsunuz diilmi arkadaşlar

6. gkacan

gkacan Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Ben de a200-1ah alanlar arasına katıldım ve tabii ki vista kullanmak istemiyorum. xp kurma ile ilgili yazılarınızı okudum. Fakat Selçuk arkadaşımızın sata driver indirme linki çalışmıyor. Driver ı Selçuk arkadaşımızdan istedim fakat sizin elinizde de varsa gkacan@hotmail.com adresine gönderebilirseniz sevinirim.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Notebook genel bölümünde sata çözümü ile ilgili başlıkta toshiba sata driverı bulunmaktadır.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu konu kilitlenmiştir. Toshiba a200-1ah ile ilgili herşeyi viewtopic.php?f=6&t=117 adresinde tartışabiliriz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş