1500tl civarı Optimum Notebook Hangisidir?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında KuBU tarafından paylaşıldı.

1. KuBU

KuBU Yeni Üye

Toshiba a100 notebook'um bozulduğu için yenisini almayı düşünüyorum bu ara, nedir bu ara piyasanın durumu? hangi laptop, hangi marka hangi model almalıyım tavsiyeleriyle yardımcı olabilecek birileri var mı?

aradığım özellikler;

*öncelikle fiyat; 1500tl civarında olmalı
    *mümkünse toshiba olmasın, teknik servis rezaletini yaşadıktan sonra gözüm korktu.(ama yine de bak bu toshiba çok güzel al, teknik servise işin düşmez allah'ın izniyle işallah derseniz de dinleyebilirim tavsiyelerinizi...) İnternetten takip ettiğim kadarıyla DELL diğerlerinden önde bu servis konusunda ama size de sorayım bir bakalım...
    *olası bir arıza durumunda teknik servis, yedek parça pazarı olabildiğince geniş, iyi olsun,
    * notebook'u aldığım gibi XP kurmam gerekiyor, XP driverlarını internette bulabileceğim bir laptop olsun...

bu dört kriteri göz önünde bulundurarak alabileceğim en iyi laptop hangisidir acaba bi yardım ediverin....

DELL, TOSHIBA, ACER, ASUS benim aklıma gelen isimler öncelikle de hem bu 4ü arasında hem de modelde karar kılamıyorum, bi yardımcı olsanız da alsak şu laptopu...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bütçenizi biraz arttırabiliyorsanız asus n61vn280bd-b öneririm.

Sayfayı Paylaş