%100 Bedava Rapid Premium account hemde yasal

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında srt7575 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. srt7575

  srt7575 Yeni Üye

  Öncelikle bir PayPal hesabı açıyoruz. (Kredi kartına gerek yok)Paypal hesabı almak için http://www.paypal.com/ adresine girip SignUp’a tıklıyoruz. Ülkemizi seçip “Personal Account”a tıklıyoruz. Karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Formu doldururken bilgilerinizi ister doğru yazın ister sallayın. Ama e-mail adresini doğru yazmanız önemli. İkinci aşama olan kredi kartı bilgilerine gelince PayPal logosuna tıklayarak kayıttan çıkıyoruz. Sayfanın sağ tarafında “ToDo List” yazan yerdeki linke tıklıyoruz ve mailimize aktivasyon linki gönderiliyor. Maildeki linke tıklayıp karşımıza çıkan sayfada şifremizi giriyoruz ve artık bir PayPal hesabımız var.

  Şimdi para kaynağımız olan reklam sitesine üye olma kısmına geldik. http://adbux.org/?r=srt75 adresine tıklayıp karşımıza çıkan sayfanın altındaki JoinNow linkine tıklıyoruz. Karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Email adresimize mutlaka Paypale kayıt olurken kullandığımız email adresini yazıyoruz. Gönderilen aktivasyon mailindeki linke tıklayarak hesabımızı aktive ediyoruz. Şimdi adbux hesabımız da tamam.

  Artık sıra geldi para kazanmaya. MyAdbux linkine tıklayarak kullanıcı adı ve şifremizi girip login oluyoruz. Incentivies linkinin altından BrowseAds’e tıklıyoruz. Karşımıza çıkan bütün linklere sırayla tıklıyoruz. Açılan sayfaların üstündeki sayaç sıfıra kadar sayıp “ Done $” yazısı çıktığında işlem tamamdır sayfaları kapatabiliriz. Hergün bu linklere tıklayarak para kazanıyoruz. Hesabımızdaki para miktarı 5 $ ı aştıktan sonra parayı paypal hesabımıza aktarabiliriz.

  Hesabımızdaki para miktarını görmek için MyStats’a tıklıyoruz. Parayı paypal’e aktarmak için CashOut’a tıklıyoruz, sonra Convert to Cash via PayPal linkine tıklıyoruz. Ve kazandığımız para paypal hesabımıza yatmış oluyor.

  Bu parayla ne mi yapabiliriz? Her şeyi. Ben Rapidshare Premium şifresi almak için kullanıyorum. Bu yöntemle yaklaşık iki haftada bir aylık rapidshare üyelik ücretini kazanıyorum. Dolayısıyla kredi kartımı hiç işe karıştırmadan tamamen yasal yollarla rapidshare şifresi alıyor ve gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Eğer rapidshare şifreniz varsa sizde başka sitelere üye olmak için kullanabilirsiniz.

  Bu sitenin hiçbir dalaveresi yok arkadaşlar. Tıklayarak para kazanılırmı demeyin çünkü dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan google'da gelirinin %96 sını tıklanan reklamlardan kazanıyor. Tabi biz google kadar para kazanmaktan bahsetmiyoruz. Kazanacağımız para çok fazla değil belki ama rapidshare şifresi almaya yetiyor

  Not Olarak: Arkadaşlar bu işi tek başınıza yaparsanız fazla para kazanamazsınız ama
  bir kaç arkadaş birbirinize referans olursanız her hafta bi rapid üyeliğini rahatlıkla alırsınız
   
 2. justice

  justice Yeni Üye

  nasıl referans oluyoruz..
   
 3. Dilmac

  Dilmac Üye

  arkadaşın olduğu gibi :D
   
 4. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  Lütfen bizim sitemizi bu tarz gereksiz işlere alet etmeyiniz.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş