1 USD şu an Foreks piyasasında 1.50 TL'ye çıktı...

Konu, 'Notebook Genel' kısmında FinansMania tarafından paylaşıldı.

1. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

USD şu an Foreks piasasında 1.50'ye çıktı... Alışveriş sitelerinde ise kur 1.40 şu anda. Yani yarın tüm ürünler bugünden %8 pahalı olacak. Yarın sabah USD 1.50 gibi açılırsa gün içi neler olacağını Allah bilir. İfade etmek istediğim almak istediğiniz bir notebook varsa online alışveriş sitelerinde hali hazırda kur 1.40 iken alın derim. Amerika USD/TRY paritesi 1.50 kapatırsa yarın Türkiye'de şenlik var... Vatanda şu an kur 1.41, Ereyon'da 1.40... Ama Foreks piyasalarında kur şu an 1.50. Ben Vatandan ihtiyacım olan ancak ötelediğim birkaç şeyi alıyorum şu anda. Hazır yarın %10 veya daha fazla vermek yerine bugünden alayım alacaklarımı... Saat 24.00'de foreks piyasası kapanıyor.

Bilgilerinize...

2. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Evet, Ereyon fiyat güncellemesini yaptı. İşin ilginç olanı ben buraya mesaj yazdıktan kısa bir süre sonra 1.40 olan 1 USD'yi 1.44 yaptılar az önce...
    Az önce 1.41 kurdan Vatan Bilgisayar internet sitesinden alacaklarımı aldım.
    Şu anda kur 1.4921. Yarın kesin 1.50 ile açarız artık yukarısı ne olur bilemem. Bu mesajı Notebook genele yazdım çünkü en üstte olduğundan herkes görsün ve haberdar olsun istedim. İşte USD grafiği;

Ekli Dosyalar:

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

piyasalar doların hareketlenmesinden olumsuz yönde etkileniyorlar. Satışlar bıçak gibi kesiliyor.

4. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

USD şu anda 1.52, bir ara 1.55 seviyesine yakın döndü. Ön taraf 1.70 seviyesine kadar açık.

5. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

1.70 seviyesinin üzerine çıktık. 1.73 seviyesinin üzerinde kapanışlar kuru nereye götürür ALLAH bilir artık...

Sayfayı Paylaş