bolge 1: forumlar

recovery ile ilgili sorularım

Hp notebook & netbook destek, driver ve bilgi bölümü

recovery ile ilgili sorularım

İleti crackerteam » 30 Haz 2009, 21:01

yardımcı olursanız sevinirim;

1-laptopu alınca recovery dvdlerimi olusturdum.Recovery(D) bolumude o dvd lere yazılıyormu,yazılıyorsa recovery(D) bölümüne gerek varmı yani silebilirmiiz?

2-sistem ile ilgili bir sorun oldugu zmn ben vistaya bu recovery dvdleri ile geri donebiliormusum.Peki diger suruculer ve hp yazılımlarıda bu olaya dahilmi?

3-hp pavilion modelinde biosa nsl gireiblrm f1 e bastım sistem testi ile ilgili acıklamalar varda.

4-ben recovery(D) bolumune ellemeden c yi kuculttum ve 4 e boldum o bolumlerde birine xp kurmam da bi sorun cıkar mı ve eger cıkazsa
sistem acılısında F11 recovery menusu bu xp kuracaım zmn gider mi?

arkadaslar biliorm ki cogumuzun kafasında bu sorunlar vardır cevaplarsak sevinirm ...
crackerteam
Yeni Üye
Yeni Üye

Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0

Re: recovery ile ilgili sorularım

İleti crackerteam » 01 Tem 2009, 13:10

arkadaslar yardıma cok ihtiyacm var ilgilenirsenz sevinirm....
crackerteam
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: recovery ile ilgili sorularım

İleti gtoprak » 01 Tem 2009, 18:51

Recovery DVD 'si oluşturduysanız. Hiç tereddüt etmeden Recovery bölümünü silip C sürücüsü ile birleştirebilirsiniz. Yanlız DVD 'lerinizi özenle koruyun ve saklayın. DVD içeriğinde vista işletim sistemi ve bütün driverlar mevcuttur. Bunun içinde endişelenmenize gerek yok.
Site Kullanım Kuralları
Arkadaşlar lütfen özelden yardım istemeyiniz. Bunun nedeni benzer problemi yaşayan arkadaşlarında sitemizden faydalanabilmesi içindir.
Kullanıcı avatarı
gtoprak
Üye
Üye

Hp Notebook