bolge 1: forumlar

asus f3sc ses sorunu

Asus notebook & netbook destek, driver ve bilgi bölümü

asus f3sc ses sorunu

İleti asdf11 » 03 Tem 2009, 02:01

ses driverimi duzgun kurdum... ama pc acıldıktan bi sure sonra saatin yanındaki ses haporlor imgesi kayboluyor.. internetten bisey actıgımda (video) ses gelmiyor .. ama pc de ki muzikler calıyor..ben su adımı denedim.. ama ise yaramadı... acaba sorun ne ? cıkaramdım gitti.

Kod: Tümünü seç
bilgisayarıma sağ tıklayın>yönet>hizmet ve uygulamalar>hizmetler>windows ses>başlangıc türünü elle yapın daha sonra kurtarma bölümüne gelin birinci ikinci ve sonraky hataları hizmeti yeniden başlat yapın ve tamam diyin daha sonra windows ses'İn üzerine gelin ve sol üstte hizmeti başlat yazar ona tıklayın ...

ama ise yaramadı...
asdf11
Yeni Üye
Yeni Üye

Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0

Re: asus f3sc ses sorunu

İleti saka » 04 Tem 2009, 11:23

işletim sisteminiz nedir? Bu sorun ne zamandır var? en son ne işlem yapmıştınız?
Notebook, laptop, netbook
Kullanıcı avatarı
saka
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Ettiği Teşekkür: 88
Aldığı Teşekkür: 117
Notebook markası: Asus

Re: asus f3sc ses sorunu

İleti asdf11 » 04 Tem 2009, 20:54

asus f3sc 2.2 .. isletim sistemim xp pro . en son format attıgımdan beri vardı ama yukarıda verdigim yontemle cozulmustu... simdi aynı sorun var ama yukarıda ki yontem ise yaramadı... bunu nasıl fix leriz ? su anda gerci ses calıyor.... ama ses imgesi yok saatin yanında... sesle alakalı sadece "Realtek HD Audio Yöneticisi" var.... acaba cakısma mı var.... anlıcanız 2 formattır devam sorun cıkarıyor... yardımlarınız icin simdiden tsk ler
asdf11
Yeni Üye
Yeni Üye

Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0

Asus Notebook