bolge 1: forumlar

Acer 5920g format atma sorunu

Acer notebook & netbook destek, driver ve bilgi bölümü

Acer 5920g format atma sorunu

İleti mertgold » 23 Tem 2011, 15:01

Sa arkadaşlar acer 5920g marka laptop var buna sonradan windows7 yükletmiştik ama pc açılmamaya başladı açılma ekranında takılmaya başladı bende format atmak istiyorum ama nasıl atacağımı bilmiyorum bir kaç konu gördüm ama acemi olduğum için pek anlamadım dvd recovery fln yapın diyolardı bunu yapmasak nolur veya nasıl yaparım bide pcye windows7 yükleyen adam D ye bi dosya atmış SİSTEM YEDEK SİLME diye içinde 6gb .tib uzantılı dosya ve içindeki klasörde pcnin driverleri var bunlarla yapmak mümkünmü

şimdiden teşekkürler ..
mertgold
Yeni Üye
Yeni Üye

Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0
Notebook markası: Acer

Re: Acer 5920g format atma sorunu

İleti Headquarters » 24 Tem 2011, 04:53

mertgold yazdı:Sa arkadaşlar acer 5920g marka laptop var buna sonradan windows7 yükletmiştik ama pc açılmamaya başladı açılma ekranında takılmaya başladı bende format atmak istiyorum ama nasıl atacağımı bilmiyorum bir kaç konu gördüm ama acemi olduğum için pek anlamadım dvd recovery fln yapın diyolardı bunu yapmasak nolur veya nasıl yaparım bide pcye windows7 yükleyen adam D ye bi dosya atmış SİSTEM YEDEK SİLME diye içinde 6gb .tib uzantılı dosya ve içindeki klasörde pcnin driverleri var bunlarla yapmak mümkünmü

şimdiden teşekkürler ..

O 6gb *.tib uzantılı dosya Acronis programıyla alınmış bilgisayarınızın imaj dosyası.
Acronis programını kullanarak o dosya ile "recovery" yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Headquarters
Devamlı Üye
Devamlı Üye

Ettiği Teşekkür: 1
Aldığı Teşekkür: 13
Notebook markası: Sony

Re: Acer 5920g format atma sorunu

İleti Headquarters » 24 Tem 2011, 22:28

:arrow: Site KuRalları

E. Özel mesajlar ile ilgili hususlar
Kendisi açıkça belirtmediği sürece, hiçbir yöneticiden, editörden, üyeden özel mesaj
ile yardım istemeyiniz. Yöneticilerimiz destek amaçlı olmayan tüm özel mesajlarınıza açıktır.

mertgold yazdı:kardeş indirdim programı nasıl yapacaz recovery yardımcı olurmusun

Buradan öğrenebilirsiniz; :arrow: Acronis ile alınan yedeği geri yükleme (Yazıyla Anlatım)

saka yazdı:Merhaba,
Bu konunun ilk mesajında "acronis ile nasıl yedek alınır?" onu anlatmıştık.
Bu mesajda ise Acronis ile daha önce aldığımız yedeği bilgisayara nasıl yükleyeceğiz onu anlatacağım.
Bilgisayarınız yavaşladıysa yada bir sorun olduysa daha önce aldğınız yedek ile geri dönebilirsiniz.
Bu işlem 15 ile 25 dakika arasında sürmektedir.

@Selametle
Kullanıcı avatarı
Headquarters
Devamlı Üye
Devamlı Üye

Ettiği Teşekkür: 1
Aldığı Teşekkür: 13
Notebook markası: Sony

Acer Notebook